Anasayfa / Ziraat Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Ziraat Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Ziraat Kredi Kartı Başvuru Sonucu, Devlet bankaları arasında bulunan ve müşteri potansiyeli en fazla olan bankalardan biri de Ziraat Bankası’dır. Bu banka çok çeşitli kredikartlarını müşterilerinin hizmetine sunuyor. Köklü bir geçmişe ve deneyimesahip olan ve bankacılık sektöründe lider bankalardan biri olan Ziraat bankasıkredi başvurusu için siz de bankanın sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat bankası kredi başvurusu için yapmanız gereken çok basit, hemen internet sitesine girerek karttalebinde bulunabilirsiniz. En iyi ve kullanışlı kredi kart hizmeti veren Ziraat bankası siz değerli müşterilerine Bank Kart Combo kartını sunuyor. POS alışverişi yaptığınızda bu kart çift amaca hizmet ettiği için POS alışverişinde ekranda hangi kartı kullanmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Yanihem kredi kartı hem de banka kartı olarak Combo kart kullanılabilir.
Ziraat Kredi Kartı Başvuru Sonucu
Ziraat Kredi Kartı Başvuru Sonucu

 Ziraat Combo Kartı Avantajları

BankKart Combo yaptığınız alış verişlerde sizlere bonuslar da kazandırmaktadır. Bazı alışveriş firmalarının BankKart Combo karta özel indirimleri de var. Ziraat KrediKartı Başvuru yaparken dilerseniz web sitesinden menüye giriş yaparak kartseçimi yapabilirsiniz. Combo Gold ve Platinum kartları arasında seçimyapabilirsiniz. Kart başvurunuz internet üzerinden alınacak ve size SMS ilebilgi verilecektir.

SMS ile Kart Başvurusu

Dilerseniz kartbaşvuru işlemlerinizi SMS ile de yapabilirsiniz. Telefonunuzdan COMBO yazmak ve ardından TC numaranızı girmeniz ve akabinde 4757 numaralı SMS hattına yollamakyeterlidir. Kredi kart başvuru için müşteri hizmetleri de seçilebilir. 444 00 00 numaralı Ziraat Bankası hattını arayarak direkt olarak başvurunuzuyapabilirsiniz. Ya da banka şubelerine giderek yine başvurunuzu yapabilirsiniz.Ziraat Kredi Kartı Başvuru Sonucu Yaptığınız ön başvuru talebinden sonra sizeonay verildiğinde bazı belgeler istenecektir. Ziraat Kredi Kartı Başvuru Sonucu sayfası tarihinde numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?, Nüfus artışı, gelişmekte olan ülkelerin son zamanlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir