Anasayfa / Yapı kredi KOBİ Kredisi Faiz Oranları ve Çeşitleri

Yapı kredi KOBİ Kredisi Faiz Oranları ve Çeşitleri

Yapı kredi KOBİ Kredisi Faiz Oranları ve Çeşitleri, Yeni bir iş yeri mi kurmak istiyorsunuz? İş yerinizi mi genişletmek istiyorsunuz ? Yapı kredi bankası esnaf kredisi olanakları ile işletmenizi kurabilir yada var olan işletmenizi hak ettiği yere getirebilirsiniz. Yapı kredi bankası esnaf kredisi çeşitlerini inceleyerek size uygun KOBİ kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Yapı kredi esnaf ve KOBİ’lerin ihtiyaçlarını karşılayacak finansman desteği imkanı sunmaktadır. Yapı kredi esnaf kredisi alarak yeni bir işletme kurabilir yada var olan işletmenizin ihtiyaçlarını rahatlıkla ve hiç zorlanmadan karşılayabilirsiniz. İş yerinizin ekipman, makine ve da bir çok ihtiyaçları ile alakalı sorunlarınızı bu kredi ile halledebilirsiniz. Esnaf kredileri ile ilgili daha önceden yazmış olduğumuz bankaların KOBİ kredisi paketlerini ve faiz oranları öğrenmek için istediğiniz bankanın esnaf kredisi faiz oranları sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Örneğin; Ziraat bankası esnaf kredisi faiz oranları bunlardan bir tanesidir.

Yapı Kredi Esnaf Kredisi ve Esnaf Kredisi Çeşitleri

Yapı kredi, esnaflar için hazırlamış olduğu esnaf kredisi kampanyası ile bir çok alanda farklı paketler hazırlamıştır. Esnafları sınıf sınıf ayırarak farklı ödeme koşullarına ve başvuru şartlarına göre değişik çeşitlerde esnaf kredisi kampanyaları hazırlamıştır. Bu kampanya çeşitleri aşağıda ki şekildedir.

  • Limitsiz esnaf kredisi
  • Girişimci kadın esnaf kredisi
  • Bayilik alma kredisi

gibi kredi kampanyaları düzenleyerek esnafa farklı alanlarda avantaj sunmaktadır. Bu kredi çeşitlerini aşağıda başlıklar halinde detaylı olarak incelenerek yazılmıştır. Hepsi ayrı ayrı ödeme şekilleri ile farklı faiz oranları ile esnaflarımız için kredi imkanı sağlanmaktadır.

1. Limitsiz esnaf kredisi

Limitsiz esnaf kredisi kampanyası kredi tutarı için bir sınır konulmaksızın 36 vadeli şekilde 3 ile 6 da bir ödeme avantajı ile esnaf ile buluşmaktadır. 6 ay geri ödemesiz şeklinde alabileceğiniz Yapı kredi KOBİ kredisi için banka sizden kefil veya ipotek göstermenizi şart koşacaktır. Başvuru için aşağıda vereceğimiz gerekli belgeler başlığından belgeleri öğrenerek Yapı kredi şubelerinden başvuru yapabilirsiniz.

2. Girişimci Kadın Esnaf Kredisi

Kadın girişimciler için hazırlanmış olan bu özel girişimci kredisi imkanından faydalanmak isteyen bayanlar için başvuru şartı olarak firma sahibi ise şirketin en az %51 hissesinin sahibi olmasıdır. Kadın girişimciler gerekli koşulları sağladıkları takdirde dosya masraflarının %50‘si banka tarafından karşılanmaktadır. Ayrıca kadın girişimci kredisi alan bayanlar bu kredi için 3 ile 6 ayda bir taksit seçeneklerinden faydalanabilir yada 36 ay vadeli şekilde bu kadın girişimci esnaf kredisialabilirler. Bunun yanı sıra girişimcilere özel şartlarda kredi veren Halkbank için yazmış olduğumuz Halkbank esnaf kredisi yazımızı da takip edebilirsiniz.

Yapı kredi KOBİ Kredisi Faiz Oranları ve Çeşitleri
Yapı kredi KOBİ Kredisi Faiz Oranları ve Çeşitleri

3. Bayilik Alma Kredisi

Bayilik almak isteyen esnaflarımız bu fırsatı kaçırmadan Yapı kredi bankasına bekleniyorlar. Esnaflarımız bayilik için ihtiyaç duydukları nakit desteğini Yapı kredi KOBİ kredisi ile sağlayabilirler. İş yerinin dizaynı için duyulan nakit ihtiyacının %65’i için finansman desteği alabilirler. Yapı kredi bayilik alma kredisi ödemeleri diğer kredilerde olduğu gibi 3 ile 6 ay aralıklarla ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca 36 ay vadeli olarak almış olduğunuz bu kredi için 6 ay ödemesizkampanyasından da yararlanabilirsiniz.

Yapı Kredi KOBİ Kredisi İçin Gerekli Belgeler

Yapı kredi esnaf kredisi başvurusu için Yapı kredi internet sitesini kullanarak başvurunuzu web üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca başvuruları Mobil bankacılık kullanan Yapı kredi müşterileri uygulama üzerinden veya müşteri hizmetlerine direk bağlanma yolu ile de başvuru yapabilirler. Yapı kredi KOBİ kredisi için gerekli belgeler aşağıda ki gibidir.

  • Ticaret odası veya Esnaf odası kaydı
  • Vergi levhası
  • Kimlik belgesi
  • İmza sirküleri
  • Varsa son 3 yılın muhasebe tabloları
  • Grup firmaları için muhasebe tabloları

Yukarı vermiş olduğumuz belgeleri hazırlayarak esnaf kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Yapı kredi KOBİ Kredisi Faiz Oranları ve Çeşitleri sayfası tarihinde numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?, Nüfus artışı, gelişmekte olan ülkelerin son zamanlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir