Anasayfa / Wolfteam Bedava Çarlar

Wolfteam Bedava Çarlar

[adrotate banner=”2″]
Wolfteam Bedava Çarlar
Wolfteam Bedava Çarlar

İlk olarak 2007 yılında oyuncularla buluşan ve Joygame firması tarafından yapılan bir oyun olan Wolfteam kısa sürede oyunu oynayan insanlar tarafından oldukça fazla sevildi. Bu nedenle de oyunda çıktığı günden beri fazlasıyla yenilik yapıldı ve kullanıcılara sunuldu.

Wolfteam bir Türk firması olan Joygame’in tasarımını ve geliştirmesini yaptığı MMOFPS tabanlı bir online bilgisayar oyunudur. Oyunda ise kurtlar ve insanlar arasında geçmekte olan mücadeleye yer veriliyor. Kullanıcılar için pek çok farklı silah imkanı sunulan oyun silahları seçme imkanını ise yine oyuncuya veriyor. Eski yıllardan kalma modası geçmiş silahları kullanabileceği gibi kullanıcılar günümüzde kullanılan modern silahları ve ileri teknoloji silahları da kullanabilirler. Ayrıca her silahın kendisine ait bir özelliği bulunmakta ve silahların menzilleri – ateş mühimmatları birbirinden farklıdır. Seçtiğiniz silahın gücü oyun durumunuzu da etkilemektedir.

[adrotate banner=”2″]

Wolfteam Karakterleri

Wolfteam de kurtlar ve insanlar olmak üzere iki ana karakter grubu vardır. Ayrıca bu karakterlerin kırmızı ve mavi gibi takımları da bulunmaktadır. Hem erkek hem de kadın karakterlerin bulunduğu oyun da her karakterin oyuncuya kattığı bazı artılar vardır. Bunlar fazladan altın veya fazladan GP puanı gibi artılardır. Her karakterin kendisine ait bir hikayesi olması da oyuna hikaye bütünlüğü açıdan önemli bir destek sağlıyor.

Wolfteam Rütbeleri

Her online oyunda olan ve oyuncuların birbirlerinden seviye olarak ayrılmalarını sağlayan rütbe özelliği Wolfteam oyununda da bulunmaktadır. Oyunda Gönüllü asker, Subay adayları, Bölüm subayları, subaylar ve generaller ana rütbeleri olmak üzere onlarca alt rütbe vardır. Oyuna yeni başlayan bir oyuncu gönüllü asker kategorisinde yer alırken oyun kazandıkça ve puan aldıkça rütbesini yükseltebilir.

Wolfteam Nakit Özelliği

Oyunda oyun içi para ve nakit para olmak üzere iki ana kategoride para sistemi bulunmaktadır. Oyun içerisinde ki para oynadığınız karşılaşmada ne kadar başarılı olduğunuza bağlı olarak hesabınıza yatmaktadır. Oyun içerisinde size verilen para ile bazı silahları, giysileri ve itemleri alabilirsiniz. Nakit para ise oyun dışarısından yüklenen paraya verilen addır. Dışarıdan yüklenen para miktarına göre hesaplanır ve oyun içi paraya dönüştürülür. Nakit para ile oyunda istediğiniz silahları, giysileri, itemleri, özel eşyaları ve karakterleri satın alabilirsiniz. Bu sayede de karşınıza çıkacak rakiplerden daha güçlü olabilirsiniz.

[adrotate banner=”2″]

Wolfteam Oyun Modları

Wolfteam tabi ki sadece kurtların ve insanların birbirlerini öldürdükleri bir oyun değildir. Oyunda birbirinden farklı ve eğlenceli birçok mod bulunmaktadır. Bunlar yıkım modu, kurt işgali modu, ex işgali modu, yıkım s2 modu, uyku modu, bıçak modu, tabanca modu, sniper modu ve kurt avı modu gibi eğlenceli ve zevkli modlardır. Bu farklı modlar sayesinde oyunda tekdüzelikten kurutulabilir ve daha keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Wolfteam Haritalar

Oyunun modlarında olduğu gibi haritalarında da çeşitlilik oldukça fazla. Türk yapımı bir oyun olduğu için de oyunda Türkiye’nin bazı noktaları da bulunmaktadır. Oyunun haritalarında covolt köprüsü, Taksim, paien laboratuvarı, savaş alanı, istasyon, iki tapınak, giriş, depo, kurt şehri, nükleer santral, zeplin, gül, tren fabrikası ve donmuş şehir gibi pek çok farklı harita vardır. Ayrıca bu haritaların her birinin büyüklüğü ve içerisinde ki maksimum oyuncu sayısı farklıdır. Haritaların her birinde farklı modları oynamakta mümkündür.

Son dönemlerin en çok sevilen online oyunlarından olan Wolfteam oyununu oynayabilmek için öncelikle bilgisayarınıza bu oyunu indirmelisiniz. Bilgisayara oyunu indirdikten sonra ise bir Wolfteam hesabı açmanız gerekmektedir. Eğer bir hesap açmak veya bunla uğraşmak istemiyorsanız yazımızın devamında bulunan Wolfteam bedava çarları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi eğer wolfteam çar şifrelerini başka arkadaşlar kullanmış ise üzülmeyiniz.Sizlere wolfteam çar şifresi vereceğiz.Wolfteam çar şifresi aşağıda kalmamışsa aşağıdaki yorum kısmına yorum yazınız sizide sıraya alıp çar verelim.

Wolfteam Bedava Çarlar

ID: Messi65

Şifre: 0512455565

ID: Serkandayi1

Şifre: kara123

ID: Portakkal21

Şifre: manyak21

ID: ceza.021

Şifre: 5441023

ID: Medeni2145

Şifre: 123456

ID: Abdulhalimalkan7

Şifre: manyak21

ID: Dosya

Şifre: 123456789

ID: xxterzi008

Şifre: manyak21

ID: aliuzt

Şifre: 1230021

ID: ultraulu

Şifre: csl66

ID: mert47

Şifre: ihsan14

 

Wolfteam Bedava Çarlar sayfası tarihinde numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?, Nüfus artışı, gelişmekte olan ülkelerin son zamanlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir