Anasayfa / Vakıfbank Emekli Kredisi

Vakıfbank Emekli Kredisi

Vakıfbank Emekli Kredisi,  emekli maaşını Vakıfbank’tan alanlar için uygun faiz oranı ile Vakıfbank emekli kredisi kampanyası düzenlemiştir sizde bu uygun faiz oranı ve koşullarından yararlanmak için yazmış olduğumuz yazımızdan Vakıfbank emekli kredisi faiz oranları, hesaplama ve başvuru şartlarını öğrenerek başvuru yapabilirsiniz.

Vakıfbank Emekli Kredisi Faiz Oranları

Yıllarca çalışıp emekli olarak rahat bir hayat sürmeyi düşünen emeklilerimiz emekli maaşlarının az olmasından dolayı bazı ihtiyaçlarını karşılamakta zorluklar çekebiliyorlar veya emekli maaşları yetse bile ani bir nakit ihtiyacı duydukları anda anında nakit bulamayabilirler işte bu gibi durumlarda imdadınıza Vakıfbank yetişecektir. Vakıfbank emekli kredisiile ani nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Üstelik emekli maaşınızı Vakıfbank üzerinden alan yada almayanlar için hiç fark etmez bütün emeklilerimiz Vakıfbank üzerinden emekli kredisi alabilirler. Vakıfbank emekli kredisi faiz oranıemekli maaşını Vakıfbank’tan almayanlar için %1.84 olarak belirlenmiştir. Emekli maaşını Vakıfbank’tan alanlar ise %1.75faiz oranı ile Vakıfbank emekli kredisi kullanabilirler. 48 ay vadeli şekilde kullanabilecekleri bu kredileri 2019 yılı başlamasıyla birlikte en fazla 36 olarak ödeyeceklerdir.

Vakıfbank Emekli Kredisi Yaş Sınırı ve Hesaplama

Vakıfbank emekli kredisi yaş sınırı diğer bankalarda olduğu gibi 75-80 arasında değişmektedir. Hemen hemen neredeyse bütün bankalar tarafından uygulanan bu yöntemi şu şekilde açıklayabilir. Örneğin 76 yaşında ki bir emekli bankadan en fazla 48 ay vadeli emekli kredisi alabilir bunun sebebi ise 76+48 ay= 80 olduğu içidir. Yani buradan anlayacağınız genel mantık şu şekildedir. Yaşınız ile vade sürenizin toplamı 80 yaşına denk gelmesi gerekmektedir. Vakıfbank emekli kredisi hesaplama işlemine gelecek olursak diğer kredilerden farksız olarak hesaplama yapılabilir. Sitemiz üzerinden hesaplama aracını kullanarak yukarıda vermiş olduğumuz faiz oranı ve size uygun vade süresini girerek hesaplama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bu işlemi diğer bankaların emekli kredisi hesaplaması için de geçerlidir.

Vakıfbank Emekli Kredisi
Vakıfbank Emekli Kredisi

Vakıfbank Emekli Kredisi Başvuru ve Gerekli Belgeler

Vakıfbank emekli kredisi başvurusu yapmak için emekli maaşını Vakıfbank’tan alanlar için çok kolaydır. Sadece nufüz cüzdanı ile Vakıfbank’a giderek emekli kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Emekli maaşını başka bankadan alanlar için ise bu işlem biraz uzun sürebilir. Çünkü ; Nüfus cüzdanı ve maaş aldığı bankadan hesap ekstresi getirmesi gerekiyor. Böylece Vakıfbank emekli kredisi başvurusu yapabilirler. Bunun yanı sıra e-devlet üzerinden barkodlu emekli maaş dökümü getirerek de Vakıfbank emekli kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Vakıfbank Emekli Kredisi sayfası tarihinde numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?, Nüfus artışı, gelişmekte olan ülkelerin son zamanlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir