Anasayfa / Senetle Para Veren Yerler ( Kuyucular ve Faktoringler )

Senetle Para Veren Yerler ( Kuyucular ve Faktoringler )

Senetle Para Veren Yerler ( Kuyucular ve Faktoringler ), Siciliniz bozuk ve kara listedeniz bankalar kredi ve kredi kartı vermiyor ise dert etmeyin. Günümüz de bir çok insan para sıkıntısı çekiyor. Şimdi size İstanbulda elden senetle para bulma yöntemlerini açıklayacaz. Kredi notu düşük ve bankalarla hiç bir bağlantısı olmayan biri için bankalardan kredi alması neredeyse imkansız ama paraya acil ihtiyacı varsa dert etmeyin. Küçük ve orta boylu işletmeler,  esnaflar  , tüccarlar  ve para sıkıntısı çekenler için yapmış olduğumuz bu araştırma istanbulda elden senetle para veren yerleri araştırdık. Şöyle  ki bu yerler elden senetle parayı veriyor ve aynı bankalar gibi belli bir faiz oranı ile taksitler halinda aralarını geri alabiliyorlar ancak bu faiz oranları bankalara oranla daha yüksektir. Bu gibi kurumlardan para alırken bankalara nazaran taksit günlerinize çok dikkat etmelisiniz aksi takdirde dahada sıkıntılı bir döneme girebilirsiniz. Peki bu firmalar istanbulda nerede hemen bi başlık altında açıklayalım.

Senetle Para Veren Yerler ve Bulunduğu İller

İstanbulda senetle para veren yerler avrupa yakası ve anadolu yakasında da bulunur. Öncelikle şunu  da söylemek istiyorum ki senetle para veren yerler hakkında derin araştırmalar yapmanız  bizlerin nacizane sizler için fikirleri şudur ki önce bankalardan ve kurumsal firmalardan kredi veya kredi kartı almayı denemelisiniz. Ama paraya acil ihtiyacım var ve banka bana kredi vermiyor tek çarem bu diyorsanız mecburen senetle para veren yereler başvuru yapmak zorunda kalacaksınız. Bu yerler istanbulda kadıköy, beşiktaş, bağcılar, ümraniye, fatih , esenler gibi ilçelerinde vardır. Bu semtlerde para sıkıntısı çekenler senetle para veren yerleri bulabilirler.

Istanbul gün geçtikçe büyüyor ve çekilmez hale gelirken esnafınalar ve memurlar için çekilmez bir hal alıyor ve bankalarlada bir sıkıntınız varsa kredi alamıyorsanız senetle para veren yerleri tercih etmek zorunda kalıyorsunuz. Bu bağlamda sizlere para finansmanı sağlayacak danışmanlık şirketleri vardır. BDDK ile anlaşmalı faktoring şirketlerini sıralayacak olursak şu şekilde sizler için sıralayabiliriz.

Senetle Para Veren Yerler ( Kuyucular ve Faktoringler )
Senetle Para Veren Yerler ( Kuyucular ve Faktoringler )

BDDK’ya Bağlı İstanbul’da Faktoring şirketleri adresleri ve telefon numaraları

BDDK’ya bağlı faktoring şirketlerinin adrelerini ve telefon numaralarını öğrenmek için Tıklayınız. Bu linki tıklayarak senetle para veren yerler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Istanbulda faliyet gösteren bu faktoring firmaları ayrıca danışmanlık hizmeti de vermektedirler. Şirketler ve bireysel müşteriler için kredi imkanı sağlayan bu firmalardan destek alarak borç para bulmanın yollarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu firmalar izmir, Ankara , Bursa , Adana gibi şehirlerimizde de mevcuttur.

Senetle Para Veren Yerler ( Kuyucular ve Faktoringler ) sayfası tarihinde numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?, Nüfus artışı, gelişmekte olan ülkelerin son zamanlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir