Anasayfa / Kredi Kartı Başvurusu Ziraat

Kredi Kartı Başvurusu Ziraat

[adrotate banner=”2″]
Kredi Kartı Başvurusu Ziraat
Kredi Kartı Başvurusu Ziraat

Devletin güvencesiyle kredi kartı kullanmak ve bankacılık işlemleri yapmak için Ziraat Bankası Maximum özellikli kredi kartları ve klasik kartlarla avantajlı bir bankacılık hizmeti sunuyor. Öğrencilere özel kredi kartı bulunan Ziraat Bankası şube aracılığıyla başvuruları kabul ediyor ve bu şekilde işlem yaptırıyor.

Öğrenciler ya da diğer kişiler, kredi notları düşük değilse Ziraat Bankasıdan kredi kartı sahibi olabilir.   Kredi kartı başvurusu Ziraat bankasının internet şubesinden yapılsa da, başvuru için banka şubesine gidilmesi gerekmektedir.

Ziraat Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası müşterisi olmanız ve bankada kayıtlı bir kredi kartınız olması durumunda kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Aksi halde banka şubesine giderek bir hesap açmanız ve internet bankacılığını kullanabilmiş olmanız gerekir.

[adrotate banner=”2″]

Ziraat kredi kartı başvurusu için gerekli olan gelir belgesi ve kredi notunu bildirdiğinizde gelirinize göre kredi kartı limitiniz belirlenecektir. Kredi kartı ayrıcalıklarından yararlanmak isterseniz, Maximum özellikli kredi kartını tercih edebilirsiniz. Ziraat Maximum kredi kartı başvuru sonucu olumlu olursa, kart size ya da bankanıza ulaşır. Kredi kartı taksitli özelliği bulunan bir kart olduğu için kart ücreti vardır. Emekli, öğrenci ve diğer kişilerde kredi kartı aidatı değişiklik göstermektedir.

Ziraat Bankası Ücretsiz Kredi Kartı

Kredi kartı yıllık ücreti ödemek istemiyorsanız kart aidatı olmayan kredi kartı tercih edebilirsiniz. Bu kart için ücret ödemezsiniz ancak taksit özellilerinden de yararlanamazsınız. Birçok banka telefon açıp dilekçe yazdığınızda kredi kartı ücretini iade etmektedir. Ancak Ziraat Bankası bu tür bir iadeyi yapmakta ve kart aidatı ödemek istemeyen kişilere aidatsız ve taksitsiz kredi kartı önermektedir. Bu yüzden birçok kişinin tercih ettiği kredi kartları, taksit özelliği bulunan kartlar olduğundan bilinçsizce başvuru yapılmaktadır.

 

Kredi Kartı Başvurusu Ziraat sayfası tarihinde numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?, Nüfus artışı, gelişmekte olan ülkelerin son zamanlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir