Anasayfa / Kredi Kartı Başvurusu TEB

Kredi Kartı Başvurusu TEB

[adrotate banner=”2″]
Kredi Kartı Başvurusu TEB
Kredi Kartı Başvurusu TEB

Türk Ekonomi Bankası olarak bilenen TEB, çeşitli kredi kartlarını müşterilerine sunarak onların ihtiyaçlarını karşılarken, aynı zamanda world ve bonus puan kazanmasını amaçlamıştır.

TEB kredi kartlarını kullanarak kazandığınız puanlar ile bir sonraki alışverişinizi dilerseniz bedava yapabilirsiniz. Kredi kartı başvurusu TEB için birçok farklı kart çeşidi ve özelliği ile kullanılmaktadır.

TEB Kredi Kartları

  • TEB Bonus Card: Puan kazandıran bir kart türüdür. Yıllık aidat ücreti ise: 68 TL’dir.
  • TEB Bonus Business: TEB’in çeşitli şirketler için geliştirdiği ve puan kazandıran bir kart tipidir. Bu kartın yıllık aidat ücreti bulunmamaktadır.
  • TEB Worldcard: Dünyanın en çok tercih edilen kartların arasına giren TEB Worldcard, ile çeşitli kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Kartın yıllık aidat ücreti 71 TL’dir.
  • TEB SHE Card: TEB’in diğer kartları gibi puan kazandıran bir kart türüdür. Kartın yıllık aidatı 68 TL’dir.
  • TEB Total İzmirim: Yurtdışında harcama ve aynı zamanda nakit avantaj fırsatları bulunan TEB Bonus İzmirim kartının yıllık kart aidat ücreti 68 TL’dir.
[adrotate banner=”2″]

TEB Kredi Kartlarına Nasıl Başvuru Yapılır?

TEB’den kredi kartı çıkarmak istiyorsanız, çeşitli kanalları kullanarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Şubelere gitmeye gerek kalmadan kredi kartı başvurusu yapmak için 0850 222 09 29 numaralı telefon numaralarını arayarak kart başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. TC kimlik numaranızı belirterek, günün her saatinde kart başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Sms ile kart başvurusu yapmak istiyorsanız, bunu sadece Yıldız Priority Kart için gerçekleştirebilirsiniz. Bu kart için YILDIZ yazıp 4663’e sms atarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Eğer, sıkı bir bilgisayar kullanıcısıysanız, TEB’in internet sayfası üzerinden de kart başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. İlk aşamada TC kimlik numaranız ve cep telefon numaranız bu başvuru türü için yeterli olacaktır. Sayfa sizleri başvuru formuna yönlendirecek. Burada sizden istenilen bilgileri eksiksiz doldurmanız halinde kart başvurunuz kısa süre içerisinde onaylanacaktır.

 

Kredi Kartı Başvurusu TEB sayfası tarihinde numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?, Nüfus artışı, gelişmekte olan ülkelerin son zamanlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir