Anasayfa / Kredi Kartı Başvurusu ING

Kredi Kartı Başvurusu ING

Kredi Kartı Başvurusu ING, Online bankacılık konusunda birçok yenilik sunan ING Bank kredi kartlarıyla da dikkat çekiyor. Pegasus ve bonus  Kredi kartı başvurusu ING internet sitesi üzerinden online yapılabiliyor. Başvuru sonrası kredi kartınız adresinize geliyor. Birçok avantajı bulunan ve bonus, uçuş mili gibi puan kazanma fırsatı sunan ING kredi kartları sizi memnun edecek birçok avantajla birlikte kapınıza kadar geliyor.

ING Kredi Kartı Başvuru Nasıl Yapılır?

Bankanın internet sitesinden kimlik numaranız ve cep telefonunuzla kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru için tarafınıza gelecek olan SMS ile sonucu öğrenebilirsiniz. Kredi notunuz düşük değilse, başvurunuz hemen onaylanarak kredi kartınız adresinize gönderiliyor.

ING Turuncu hesap avantajlarından da yararlanabileceğiniz dijital bankacılık işlemlerinde ücretsiz EFT ve havale, online kredi başvurusu gibi birçok avantajdan yararlanabilirsiniz. ING kredi kartı başvurusu yapmak isterseniz kimlik numaranızla bir kaç dakika içinde başvurunuzu yapıp sonucunu öğrenebilirsiniz. Başvuru sonrası kredi kartınız 10 gün içinde adresinize teslim edilmektedir.

Kredi Kartı Başvurusu ING
Kredi Kartı Başvurusu ING

ING kredi kartının avantajları, bonus özellikleriyle bonus kazanmak, Pegasus özellikleriyle de uçuş mili kazanmak oluyor. Kredi kartlarının yıllık kart ücreti bulunduğu için özelliğine göre aylık aidat ücretleri değişiyor.

ING Kredi Kartı Şifre Oluşturma

Kayıtlı cep telefonunuzdan müşteri hizmetlerini arayarak kartınızın son haneleri girerek, anında kredi kartınızın şifresini alabilirsiniz. Kredi kartı şifreniz bankada kayıtlı olan cep telefonunuza gönderilecektir.

ATM ya da internet üzerinden kredi kartınızın şifresini değiştirebilir, kredi kartınıza ek kart ve sanal kart çıkarabilirsiniz. İnternet bankacılığı üzerinden birçok kolaylık sunan ING kredi kartları başvurusu için size en yakın şubeyi bile aramanıza gerek kalmadan başvuru yapabilirsiniz. Kredi kartı ücretleri yıllık 102 TL’dir. Hesap özetlerindeki gecikme ücretleri de %2.34 olarak belirlenmiştir.

Kredi Kartı Başvurusu ING sayfası tarihinde numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?, Nüfus artışı, gelişmekte olan ülkelerin son zamanlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir