Anasayfa / Kredi Kartı Başvurusu Akbank

Kredi Kartı Başvurusu Akbank

[adrotate banner=”2″]
Kredi Kartı Başvurusu Akbank
Kredi Kartı Başvurusu Akbank

Akbank kredi kartı başvurusu yapmak isterseniz, bunun çeşitli basit yolları tercih edebilirsiniz. Akbank kredi kartları arasından en çok tercih edilen kartı Akbank Axess kredi kartıdır. Bu kredi kartının bu kadar çok tercih edilmesinin sebebi, Axess’in çeşitli alanlarda diğer kartlara göre daha fazla anlaşmasının bulunmasıdır. Bununla beraber, Axess kredi kartınızı kullanarak, Chip para kazanabilir, Chip paralarınızı çeşitli alanlarda kullanabilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kartı başvurusu Akbank için sadece 5 dakikada yapılabilir. Başvuru işlemleri son derece basit ve pratiktir. Akbank kredi kartını çeşitli kanallar üzerinden başvurarak çıkartabilirsiniz. Ancak bunlar içerisinde en kolayı ve uğraştırmayanı, kısa mesaj, telefon bankacılığı ve internet bankacılığından kredi kartı başvurusudur. Bu kanallardan herhangi birini tercih ederek, kredi kartınızı çıkartabilirsiniz. Bunun dışında tercih edebileceğiniz diğer başvuru kanalları şu şekildedir:

[adrotate banner=”2″]

-Akbank Şubeleri: Size en yakın Akbank şubesine gidebilir ve kredi kartı çıkartmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Banka görevlileri sizlere bir form verecek. Formu eksiksiz bir şekilde doldurarak banka görevlilerine teslim etmelisiniz. Banka başvurunuzu inceledikten kısa bir süre sonra cevabını sizlere bildirecektir.

-Telefon Bankacılığı: Akbank telefon bankacılığını kullanarak, Akbank kredi kartınızı çıkartabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, Akbank müşteri hizmetlerinin 444 25 25 no’lu telefonunu aramak!

-İnternet Sayfası: Oturduğunuz yerden internete girerek, Akbank’ın resmi sayfası üzerinden de kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için sayfa üzerinde bulunan Kartlarım bölümüne tıklamanız yeterli olacaktır.

-İnternet Bankacılığı: İnternet bankacılığı üzerinden başvuru yaparak da kredi kartı çıkarmanız mümkün! Şifreniz ve müşteri numaranız ile Kartlarım bölümüne giriş yaptıktan sonra Yeni Kart Başvurusu kısmına tıklayın ve sizlerden istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde girin.

 

Kredi Kartı Başvurusu Akbank sayfası tarihinde numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?, Nüfus artışı, gelişmekte olan ülkelerin son zamanlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir