Anasayfa / Kredi Kartı Başvurusu A Bank

Kredi Kartı Başvurusu A Bank

[adrotate banner=”2″]
Kredi Kartı Başvurusu A Bank
Kredi Kartı Başvurusu A Bank

Her bütçeye özel kredi kartı başvurusu A Bank ile oldukça kolay! Abank bonus ve diners clup card ile ihtiyacınız olan kredi kartı imkanı sağlanıyor. Kredi kartı hizmetinde A Bankı tercih ediyor iseniz yine diğer bankalarda kredi kartı başvurusunda bulunulduğunda dikkat edilen hususlara bu noktada da dikkat etmelisiniz. Bunlardan ilki kredi notunun yüksek olması, ikincisi sicilin bozuk olmaması ve son olarak sigortalı bir işte çalışıyor olmaktır. Bu gereklilikleri sağlayan ihtiyaç sahipleri yeniden bir kredi kartı kullanma hakkını elde ecektir.

Abank Kredi Kartı Başvurusu SMS

Abank müşterisi olmayanlarda SMS yolu ile bankadan kredi kartı talebinde bulunabilirler. Abank SMS kredi limitini kırk bin Tl olarak belirlemiştir. Abank kredi kartı başvurusu SMS yoluyla şu fonksiyonları izlemeyi gerektirir: Mobil cihazınızın mesaj gönderme fonksiyonuna KREDİ yazılmalı bir boşluk bırakılmalı T.C numara yazılmalı ve son olarak bir boşluk daha bırakılarak aylık gelir miktarı yazılmalı ve 4055 kısa mesaj gönderilmelidir.

[adrotate banner=”2″]

Mesajın gönderilmesinden sonra başvuruyu yapan kişinin kredi notu ve sicili sorgulanacak olup kısa zamanda kredi kartı başvurusu doğrultusunda sonuç bilgilendirmesi SMS yolu ile gelecektir.

Abank Kredi Kartı Başvurusu İnternetten

İnternet yolunu kullanarak kred kartı talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için yapılması gereken Abank resmi web sitesinin ziyaret edilmesidir. Kartlar bölümünden açılan menüde kredi kartı isimleri çıkacaktır. Buradan kredi kartı linklerine tıklanmalıdır.

Kredi kartı ile ilgili açıklamaların yer aldığı sayfanın altına inildiğinde ayrıcalıklarla tanışın linki yer alır. Bu linke tıklanmalıdır. Yeni bir sekmede açılacak olan kredi kartı ürününe başvuru formu yer alacaktır. Abank kredi kartı başvurusu internetten yapmak için son açılan sayfada boş alanların doğru ve eksiksiz doldurularak başvuru gerçekleştirilmelidir.

[adrotate banner=”2″]

 

Kredi Kartı Başvurusu A Bank sayfası tarihinde numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?, Nüfus artışı, gelişmekte olan ülkelerin son zamanlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir