Anasayfa / KOSGEB Ev hanımlarına 50 bin faizsiz kredi

KOSGEB Ev hanımlarına 50 bin faizsiz kredi

KOSGEB Ev hanımlarına 50 bin faizsiz kredi, Ev hanımlarına 2018 yılı ile KOSGEB Bünyesi adı altında ev hanımlarına 50 bin faizsiz kredi imkanı sağlamaktadır. Ev hanımları için destekli 50 bin faizsiz kredi çekme 2018 yılı itibarı ile başlamıştır. İş hayatına atılmak isteyen ama hayat şartlarından dolayı ve bütçe yetersizliğinden dolayı iş hayatına atılamayan bayanlarımız için devlet destekli 50 bin faizsiz kredi ve 50 devlet destekli girişimçi hibesi veriliyor. Biraz sonra ev hanımlarına krede veren bankalar başlıklı makalemizde bu konu ile ilgili detaylı bilgiler vereceğiz ve nasıl başvuru yapacağınız hakkında altın bilgiler vereceğiz. Son zamanlarda KOSGEB bünyesi adı altın da ve belediyelerin ve halk eğitimlerin başlatmış olduğu  KOSGEB kurslarına gidip KOSGEB belgesi alan bayanlarımız bu konu ilgili bayağı alakalı ve ilgili olmuşlardır. Hükümet çalışanlarının gözünden kaçmayan bu ilgi sayesinde devletinde desteği ile bankalar girişimci bayanlara faizsiz kredi imkanı sağlamaya başlamış ve KOSGEB iş yeri projesi ile gelen bayanlarımız için 50 bin TL hibe desteği sağlamaktadır.

Ev Hanımlarına Kredi ( Çalışmayan Bayanlara Kredi)

Ev hanımlarına kredi veren bankalar hangileri devlet bu desteği ne şartlarda veriyor şimdi bu soruların cevaplarına bakalım. Bu desteği alabilmek için KOSGEB’e başvuru yapmak zorundasın ve KOSGEB’in sizden istediği şartları yerine getirmelisiniz. Şimdi bu yazımızdan sonra aklınız da yeni bir soru işareti oluşacak oda şöyle ki KOSGEB bu kredi ve  hibe için neler istiyor şartları nelerdir. Hemen bu konu ile ilgili yapmış olduğumuz detaylı araştırmaları aşağıda paylaşmış olduğumuz başlık adı altında görebilirsiniz ve aklınızdaki soru işaretlerini yok edebilirsiniz.

KOSGEB Girişim Kursu Başvuru Şartları , Eğitim Başlama Tarihi

Öncelikle KOSGEB hibesinden yararlanmak için KOSGEB eğitim kursunu tamamlamış ve eğitimi başarılı bir şekilde bitirmiş olmalısınız. bu eğitimi bitirdikten sonra 50 bin TL hibe hakkına sahip oluyorsunuz ve iş yeri açma isteğinizi devlete bildirmelisiniz. Bu şartları tam anlamıyla yerine getirdikten sonra devletin vermiş olduğu çalışmayan bayanlara 50 bin TL hibe aiabilirsiniz. Girişimcilik ruhunu bayanlara aşılamak ve ekonomiye can vermek adı altında hükümet erkeklerden daha çok bayanlara destek vermektedir.

KOSGEB Ev hanımlarına 50 bin faizsiz kredi
KOSGEB Ev hanımlarına 50 bin faizsiz kredi

Bu Oran erkeklerde %30 ları görürken bayanlarda %70 lere kadar yükseliyor ve burdan şu sonucu çıkarıyoruz. biz ülke olarak kadına daha çok önem veren bir millet olduğumuzu göstermiş oluyoruz ve onların ekonomide ne denli büyük yere sahip olduklarını göstermektedir. Kısaca şundan da bahsetmek istiyorum sizde bu hibeden yararlanmak istiyorsanız ve hala KOSGEB eğitim kurslarına gitmediyseniz konu hakkındaki bilgileri bir başlık adı altında sizlerle buluşturduk. Ayrıca devlet tarafından yeni yasalaştırılmış ve 2017 yılında onaylanmış olan ev hanımlarına emeklilik yazımızı da okuyarak konu ile ilgili olan bütün detayları öğrenebilirsiniz.

Başvuru şartları ve tarihlerini öğrenmek için KOSGEB resmi sitesinden daha net bilgi alabilirsiniz.

Çalışmayan Bayanlara Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2018

Aslında bu başlığı özellik bu şekilde yazdım çünkü son günler bazı sitelerde böyle yalan haberler görüyorum ve bu konuya açıklık getirmek istedim. Arkadaşlar açık konuşmak gerekirse böyle bir banka yok İnternet de  sağda solda gördüğünüz yalan haberlere inanmayın. sadece nasıl alabilirsiniz. şimdi bu konuyla asıl gerçekleri sizler ile paylaşacağım. öncelikle ev hanımlarına faizsiz kredi veren bankalar hangileri ve ne şartlarda veriyorlar öğrenelim.

Şöyle anlatayım sizlere 50 bin TL faizsiz geri ödemesiz hibe nasıl alabilirsiniz onu söyleyeyim arkadalar öncelikle KOSGEB’in eğitim kursunu başarılı bir şekilde bitirmeniz lazım ve bu şekilde KOSGEB tarafından 50 TL hibe alabilirsiniz. ve Devletinde desteği ile faizsiz anca devlet bankası olan Ziraat bankasından , halk bankasından ve vakıf bankasından alabilirsiniz.Ayrıca Konu ile ilgili olarak bilmenizi istediğimiz ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar başlıklı makalemizi okumanızı tavsiye ediyoruz. İş yerini açtınız zaman nakit sıkıntısı veya sermaye sıkıntısı çektiğiniz zaman bu başlık altında bahsettiğimiz bankalardan aldığınız kredi kartları ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

KOSGEB Ev hanımlarına 50 bin faizsiz kredi sayfası tarihinde numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?, Nüfus artışı, gelişmekte olan ülkelerin son zamanlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir