Anasayfa / İnternetten Kredi Veren Bankalar [ Belgesiz ]

İnternetten Kredi Veren Bankalar [ Belgesiz ]

İnternetten Kredi Veren Bankalar [ Belgesiz ], Artık bankaya gitmeye gerek kalmadı. Bütün bankaları gezerek kredi faiz oranlarını araştırmak tarih oluyor. İnternetten kredi veren bankalar sayesinde evinizde oturduğunuz yerden kredi başvurusu yapabileceksiniz. Hangi bankadan kredi almak istediğinize karar verdikten sonra bankasın İnternet sitesine girerek online bankacılık sistemini kullanarak İnternetten kredi başvurusu yapabilirsiniz.

İnternetten kredi başvurusu nasıl yapılır? Bu sorunun yanıtını aşağıda vereceğimiz bankaların başvuru şartlarını okuyarak bulabilirsiniz. İnternetten kredi başvurusu yanı sıra bankaların telefon bankacılığı sistemi üzerinden de ücretsiz SMS yoluyla da kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Uygunkrediniz.com olarak sizlere tavsiyemiz aşağıda vermiş olduğumuz bankaların faiz oranlarını dikkatlice okuyarak size en uygun olanını seçmeniz olacaktır. Uygun koşul ve faiz oranlarından yararlanmak istiyorsanız müşterisi olduğunuz bankadan kredi başvurusunda bulunmanız tavsiye olunur.

Şekerbank İnternetten Kredi Başvurusu

Şekerbank internetten kredi başvurusu sayesinde şubeye gitmeden kolaylıkla İnternetten kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Oturduğunuz yerden cep telefonuza TC KİMLİK numaranızı yazarak 1953‘e SMS atarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Şekerbank internetten kredi başvurularınızda sizlere en falz 50 bin TL ihtiyaç kredisi vermektedir. Bu kredi için sizden 250 TL kredi tahsis ücreti alınacaktır.

Şekerbank İnternetten kredi faiz oranları ise şu şekildedir. 3 ile 36 ay vade süresine 50 bin TL kredi tutarı için %1,74 faiz oranı, 36 ile 46 ay vade süresi için ise %1,75 faiz oranı uygulamaktadır. Şekerbank her zaman müşterilerinin yanında olarak hizmet vermektedir. Vermiş olduğumuz kredi miktarı ve vade süresine aynı şekilde Kamu çalışanlarına da kredi vermektedir. Ancak kamu çalışanlarına düşük faiz oranı uygulamaktadır. Faiz oranı ise %1,66 olarak belirlenmiştir.

İnternetten Kredi Veren Bankalar [ Belgesiz ]
İnternetten Kredi Veren Bankalar [ Belgesiz ]

Garanti Bankası İnternetten Kredi Başvurusu

İnternet bankacılığı denilince ülkemizde akla gelen bankalar arasında önde gelen banka Garanti bankasıdır. İnternet ortamında ve Mobil bankacılık sisteminde ülkemizde bir numara olan Garanti bankası İnternetten kredi kampanyalarında bir çok faiz oranı ile müşterilerine kredi vermektedir. Faiz oranları kredi tutarına ve vade süresine göre değişiklikler göstermektedir. Garanti bankası İnternetten kredi seçenekleri aşağıda ki gibidir.

  • 1.000 – 15.000 TL arasındaki tutarlar için % 1,79
  • 15.000 – 25.000 TL arasındaki tutarlar için % 1,69
  • 25.000 – 50.000 TL arasındaki tutarlar için % 1,59
  • 50.000 – 75.000 TL arasındaki tutarlar için % 1,49
  • 75.000 – 100.000 TL arasındaki tutarlar için % 1,39

Yukarı da vermiş olduğumuz faiz oranlarından yararlanarak kredi almak istiyorsanız Garanti bankası mobil uygulamasından veya Garanti bankası İnternet sitesine girerek İnternetten kredi başvurusu yapabilirsiniz. Garanti bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları için yazımızı takip ediniz.

Akbank İnternetten Kredi Başvurusu

Akbank genel olarak SMS yolu ile çalışan bankalar arasındadır. İnternet bankacılığına göre SMS bankacılığı ile ön plana çıkan Akbank’ta 20 bin TL’ye kadar SMS yolu ile Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru için yapmanız gereken cep telefonunuzdan KREDİ boşluk bırakıp TC KİMLİK numaranızla birlikte 4425’e mesaja atmanız yeterli olacaktır. Ardından size gelen ONAY mesajı ile birlikte Akbank şubelerine giderek onaylanan kredinizi kimliğinizle birlikte alabilirsiniz. İnternetten kredi veren bankalar arasında en hızlı ve kolay kredi veren bankalar arasında yer almaktadır.

İnternetten Kredi Veren Bankalar [ Belgesiz ] sayfası tarihinde numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?, Nüfus artışı, gelişmekte olan ülkelerin son zamanlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir