Anasayfa / Hamilelik Sırasında Deniz Ürünleri Yemek

Hamilelik Sırasında Deniz Ürünleri Yemek

[adrotate banner=”2″]
Hamilelik Sırasında Deniz Ürünleri Yemek
Hamilelik Sırasında Deniz Ürünleri Yemek

Yeni Araştırma, bebeğinizin gelişiminde hamilelik sırasında balık yemenin kritik olduğunu doğrulamaktadır. Anahtar Doğru Balık yiyor.

FDA, hamile olan veya hamile olmayı planlayan kadınların, Omega 3s (EPA & DHA), protein (tüm 10 amino asit) ve birçok vitamin ve mineral (B6, B12, D, Demir, Niasin, Potasyum, Selenyum ve Tiamin). Bu besinler sağlıklı fetal, bebek ve çocukluk gelişimini destekler.

Önemli olan, besin ve saflıkta yüksek olan Doğru Balıkları seçmek ve antibiyotik, cıva ve PCB’lerle olası sorunları olan balıklardan kaçınmaktır.

En iyi listede bulunmayan popüler balıklar, az miktarda besin içeren karides ve Tilapia ve potansiyel olarak antibiyotik ve PCB’lerde yüksek olabilen çiftlikte somon içerir. Konserve ton balığı için, Güvenli Catch Elite adı verilen ve hamile kadınlar için üretilen bir ürünle Güvenli Yakalama adlı yeni bir marka var.

Güvenli Yakalama, her bir ton balığı sıkı merkür sınırlarına (vahşi somon ve vahşi sardalye kadar saf) test eden tek markadır. Tuna büyüklüğü veya yakalanma yeri dikkate alınmaksızın merkür seviyeleri bireysel tonlarda geniş bir şekilde değişebildiği için denenmemiş ton balığı önermiyoruz.

[adrotate banner=”2″]

Yeni Araştırma Soruları Balık Yağı Pills

Amerikan Tabipler Birliği Dergisi’nde yayınlanan yeni bir çalışma, balıklardan elde edilen sağlık yararlarının, birçok besin maddesinin izolasyondan ziyade birlikte nasıl çalıştığından kaynaklandığını göstermektedir.

Vücudun DHA ve EPA (Omega 3s) emiliminin, tüm balıklardan haplara göre çok daha yüksek olduğu bulunmuştur.

Sonuç olarak, balık yağı veya hapları balık yemenin yerini tutamaz. Bir şey kesin. Balık yiyerek balıkların tüm faydalarını alabilirsiniz.

 

Hamilelik Sırasında Deniz Ürünleri Yemek sayfası tarihinde numarası ile oluşturulmuştur.

 

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?, Nüfus artışı, gelişmekte olan ülkelerin son zamanlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir