Anasayfa / Garanti Bankası Yatırım Hesabı

Garanti Bankası Yatırım Hesabı

Garanti Bankası Yatırım Hesabı, Günümüzde yatırım şirketlerinin sayısının hızla artması insanların yatırımla ilgisini gözler önüne seriyor. Bankalar da insanların pek çok yatırım aracına yönelmesine olanak sağlayarak geleceğe emin adımlar atmalarına yardımcı oluyor. Yatırım hizmeti sunan Garanti Bankası, müşterilerinin birçok araca para yatırmalarını ve birikimlerini değerlendirmelerine zemin hazırlıyor.

Garanti Yatırım Hesabı açabilmeniz için banka müşterisi olmanıza gerek yok. Müşteri olmasanız bile cep şube veya internet bankacılığı kanalı ile rahatlıkla Garanti Yatırım Hesabı açabiliyorsunuz. Birikimlerinizi değerlendirmek ve yatırım yapmak için birçok aracı kullanabileceğiniz platformda hisse senedi alıp satmanız oldukça kolay. Üstelik bunu oldukça düşük komisyonlarla gerçekleştirmeniz mümkün. Yatırım yapacağınız miktar arttıkça bankanın alacağı komisyon miktarı da düşüyor. Bu durum yüksek miktarda yatırım yaparak gerçekleştireceğiniz işlemler için daha düşük bir komisyon ödemeniz anlamına geliyor.

Garanti Yatırım Hesabı Yatırım Araçları

Garanti Yatırım aracılığı ile sadece hisse senedi alım satım işlemleri gerçekleştirmezsiniz. Bunun dışında VİOP, Varant, Forex ve Yurt Dışı Hisse Senedi gibi platformlarda da birikimlerinizi değerlendirmeniz mümkün. Özellikle Yurt Dışı Hisse Senedi yatırımıyla 26 ülke borsasına yatırım yapmanız, yabancı ülkelerdeki şirketlerin hisselerini almanız söz konusu. Bu şekilde birikimlerinizi birçok yatırım aracı ve farklı etkenle değerlendirebilirsiniz.

Garanti Bankası Yatırım Hesabı
Garanti Bankası Yatırım Hesabı

Garanti Yatırım Hesabı, direkt olarak para yatırmadan demo hesapla da sistemi keşfetmenize olanak sağlamaktadır. Demo hesapta sanki gerçek para ile yatırım yapıyormuş gibi işlem yapabilirsiniz. Kayıp ve kazancınız sanal olarak hesabınıza yine yansıtılmakta ve sistemi tam olarak keşfetmenize imkân tanımaktadır. Böylece demo hesapla uzmanlaştıktan sonra gerçek hesaba geçebilir ve gerçek para yatırarak işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Yatırım Hesabı Açma

Garanti Yatırım Hesabı açma işlemlerinizi internet şubesi veya mobil şube aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Bankası müşterisi olmasanız dahi yatırım hesabı açmak için başvuruda bulunabilirsiniz. Sadece VİOP hesabı açmak için Garanti Bankası şubesine gitmeniz gerekmektedir. Bunun dışında hisse senedi alım satım için açacağınız hesabı internet şubesinden veya cep şubeden rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

2007 ve 2011 yılları arasında en iyi yatırım bankası ödülüne layık görülen banka yatırım yapmak isteyen kişiler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Siz de birikimlerinizi yatırıma dönüştürmek istiyorsanız Garanti Bankası Yatırım Hesabı’nı tercih ederek hızlı ve güvenli bir şekilde yatırım yapmaya başlayabilirsiniz.

Garanti Bankası Yatırım Hesabı sayfası tarihinde numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?, Nüfus artışı, gelişmekte olan ülkelerin son zamanlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir