Anasayfa / Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi (Faiz Oranları ve Hesaplaması )

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi (Faiz Oranları ve Hesaplaması )

Garanti bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak bayram masrafları ve düğün masraflarınızı karşılayabilirsiniz. Size özel ihtiyaç kredisi faiz oranlarına ulaşabilmek için yazımızın tamını okumanızı tavsiye ediyoruz. Garanti bankası ihtiyaç kredisi hesaplaması için hesaplama aracını kullanabilir kolay başvuru için ise garanti bankası ihtiyaç kredisi SMSyolunu izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

İhtiyaç kredisi başvurunuzu garanti bankası şubelerinden ve diğer başvuru yollarını izleyerek ihtiyaç kredisi talebinde bulunabilirsiniz. 2018 yılı itibari ile ihtiyaç kredilerinde uygun faiz oranları ve vade imkanı sunan Garanti bankası sms yolu ile de başvuru yapabilirsiniz. Bunların dışında olarak da Garanti bankası müşteri hizmetlerinden veya Garanti bankası cep uygulamasından ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru için en kolay ve pratik yöntem ise SMS yoludur. Garanti bankası müşterisi iseniz Garanti bankası cep uygulamasından hiçbir belge ve evrak hazırlamadan anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru için gerekli evraklar ve faiz oranları hakkında bilgi alabilmek için yazının tamamını okuyabilir ve daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Garanti bankası ihtiyaç kredileri için 3 ile 48 ay arasında vade süresi tanınmaktadır. 50 bin TL üzerinde ki kredi taleplerinizde 48 ay vade seçeneği ile  faiz oranı %2,52 olarak belirlenmiştir. Garanti bankası maaş müşterisi ve Garanti cep uygulaması kullanıcısı iseniz mobil uygulama üzerinden en fazla 25 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. 50 bin TL altında ki ihtiyaç kredileri için faiz oranı %1,89 olarak hesaplanırken 25 bin TL altındaki ihtiyaç kredileriniz için ise %1,95 faiz oranı uygulanmaktadır. Bu faiz oranları 48 ay üzerinden değerlendirilmiştir. Faiz oranları vade süresine göre değişkenlik gösterebilir. Bütün bankaların ihtiyaç kredileri vade süresi ve miktarına göre değişiklik gösterebilir. Ülkemizde en çok rağbet gören ve uygun faiz oranı sunan Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyasında da aynı uygulama yapılmaktadır. Faiz oranları ve vade süresine göre yapmış olduğumuz tablomuzu aşağıda görebilirsiniz.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi
Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi

Başvuru İçin Gerekli Evraklar Nelerdir ?

Garanti bankası ihtiyaç kredisi için gerekli evraklar aşağıda vermiş olduğumuz gibidir. Bu evrakları bir araya getirerek ihtiyaç kredisi başvurularınızı Garanti bankası şubelerinden yapabilirsiniz.

  • Nüfus cüzdanı ve fotokopisi
  • 2 ayı geçmemiş gelir belgesi
  • Emekli iseniz emekli belgesi
  • Vergi levhası ( İşletme sahipleri için )
  • Kira gelir belgesi ( evi olanlar için )
  • Bankada mevduat hesabında paranız varsa faiz gelir belgesi
  • Çiftçi belgesi ( Çiftçiler için )

Yukarı da vermiş olduğumuz belgeler Garanti bankası ihtiyaç kredisi başvurusu içi yeterli olacaktır. Ancak başvuru yapacağınız şubelere göre bu belgeler değişiklik gösterebilir yani bunların dışında evrak isteyebilirler.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Özellikleri

Garanti bankası ihtiyaç kredisi kampanyası kampamında en az 3 , en fazlı ise 48 ay vade ile ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Kredi kapsamında kredi tahsis ücreti %0,5 ve %5 BSMV oranları kredinize dahil edilir. Bu oranları kredi tutarı ve vade süresine göre değişiklikler gösterebilir. Aynı şekilde Garanti bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları da kredi tutarı ve vade süresine göre değişiklik göstermektedir.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi (Faiz Oranları ve Hesaplaması ) sayfası tarihinde numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?, Nüfus artışı, gelişmekte olan ülkelerin son zamanlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir