Anasayfa / Faizsiz Taşıt Kredisi Veren Bankalar

Faizsiz Taşıt Kredisi Veren Bankalar

Faizsiz Taşıt Kredisi Veren Bankalar, Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki Faizsiz taşıt kredisi, Faizsiz konut kredisi veya Faizsiz ihtiyaç kredisi gibi bir durum bankalar için söz konusu değildir. Sadece bankaların belirli dönemlerde başlatmış olduğu kampanyalarla müşteri kazanma ve banka reklamı yapma gibi durumlarda bir süreliğine veya devlet destekli olarak vatandaşı araç sahibi etmeyi amaçlamak için faizsiz araç kredisi söz konusudur. Ancak bizler editörlerimizle birlikte yapmış olduğumuz geniş çaplı araştırmalar sonucu hangi bankalar ne zamanlarda faizsiz taşıt kredisi veriyor ve vade süreleri nelerdir bunları sizlerle bu başlık altında paylaşacağız. Faizsiz taşıt kredisi veren bankalar ne şartlarda taşıt kredisi veriyor. Hangi banka faizsiz taşıt kredisi veriyor hepsini bütün detaylarıyla karşılaştırıp sizinle paylaştık. Şimdi hep birlikte faizsiz taşıt kredisi veren bankalar 2018 yılında hangi aylarda taşıt kredisi imkanı sunuyor bakalım.

Faizsiz Taşıt Kredisi Veren Bankalar

Faizsiz taşıt kredilerini öncelikle maddeler halinde sıralayalım sonra hep birlikte başlıklar halinde inceleyelim.

  • Akbank Faizsiz Taşıt Kredisi
  • Albaraka Türk Faizsiz Taşıt Kredisi
  • Türkiye Finans Faizsiz Taşıt Kredisi
  • Vakıf Katılım Bankası Faizsiz Taşıt Kredisi
  • Ziraat Katılım Bankası Faizsiz Taşıt Kredisi

Yukarı da vermiş olduğumuz bankalardan dönem dönem başlatmış oldukları kampanyalar ile faizsiz bir şekilde taşıt kredisi alabilirsiniz. Faizsiz taşıt kredisi şartları nelerdir. Hangi şartlarda faizsiz taşıt kredisi verirler bankaların karşılaştırılmasında açıklayacağız.

Akbank Faizsiz Taşıt Kredisi

Akbank faizsiz taşıt kredisini öncelikle açıklamamızın sebebi şudur. Akbank faizsiz taşıt kredisini sadece Honda markası ile yapmış olduğu anlaşmaya göre sadece Honda modelleri için faizsiz taşıt kredisi kullandırmak da ve her hangi bir süresi yoktur. Anlaşma bitene kadar Akbank şubelerine giderek beğendiğiniz bir Honda modeli için faizsiz araç kredisi alabilirsiniz. Başvurular için Akbank şubelerine veya Honda yetkili bayilerine bekleniyorsunuz.

Albaraka Türk Faizsiz Taşıt Kredisi

Albaraka Türk bankası sıfır ve ikinci el taşıtlar için 20 bin TL’ye kadar faizsiz taşıt kredi imkanı sunmaktadır. Sıfır veya ikinci el bir araç almayı düşünüyorsanız ve belirli miktarda birikmiş paranız varsa Albaraka Türk şubelerine giderek 20 bin TL’ye kadar sıfır faizli bir şekilde faizsiz taşıt kredisi alabilirsiniz. Albaraka Türk faizsiz taşıt kredisi verirken ikinci el taşıtlar için 5 yaşını doldurmamış olması şartını istemektedir.

Faizsiz Taşıt Kredisi Veren Bankalar
Faizsiz Taşıt Kredisi Veren Bankalar

Türkiye Finans Faizsin Taşıt Kredisi

Türkiye finans bankası sıfır ve ikinci el araçlar için katılım bankası özelliği ile taşıt kredisi imkanı sunmaktadır. faizsiz bir şekilde taşıt kredisi veren Türkiye finans bankası 48 ay vade seçeneği ile kar payı koyarak taşıt kredisi vermektedir.İkinci el araçlar için 5 yaş şartı koyan banka ayrıca ikinci el almak istediğiniz araç için kasko değeri kadar kredi imkanı sunmaktadır. Daha ayrıntılı bilgi almak için ve taşıt kredisi hesaplaması yapmak için Türkiye finans banka şubelerine veya resmi İnternet sitesine girerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Vakıf Katılım Bankası Faizsiz Taşıt Kredisi

Ülkemizde yeni yeni hayata geçen ve hızlı bir şekilde önemi artarak büyüyen katılım bankaları bildiğimiz gibi normal bankalara göre farklı bir çalışma şekli vardır. Bu da şöyle ki diğer bankaların faizli olarak vermiş oldukları krediyi kar payıile vermeleridir. Bu da dinimizce uygun görülmüş ve faize bulaşmadan vatandaşlarımız konut kredisi veya taşıt kredisikullanabiliyorlar. Vakıf katılım bankası ile de taşıt kredisi almak istiyorsanız öncelikle alacağınız araca karar verip Vakıf katılım bankalarına gidiniz. Banka görevlileri karar vermiş olduğunuz araç için ekspertiz raporu isteyecek ve kasko araca fiyat verecektir. Kaskonun vermiş olduğu fiyatı vakıf katılım bankasından faizsiz bir şekilde alarak araç sahibi olabileceksiniz.

Ziraat Katılım Bankası Faizsiz Taşıt Kredisi

Katılım bankası olarak ülkemizde ilk açılan Ziraat katılım bankası dünyaca ün yapmış ve ülkemizde son zamanlarda müşterileri için en uygun konut kredisi ve en uygun taşıt kredisi imkanlarını sunmaya başlamıştır. Ziraat katılım bankası faizsiz taşıt kredisi kapsamında 2018 yılı itibarı ile ikinci el taşıtlarda 5 yaşını doldurmuş olan araçlar için kredi imkanı sağlamaktadır. Ziraat katılım bankası ile sıfır ve ikinci el araç sahibi olabilirsiniz. Ancak belirli şartları ve koşulları sağladığınız takdirde. Ziraat katılım bankasından faizsiz taşıt kredisi almak istiyorsanız ve detaylı bili ve hesaplama için Ziraat katılım bankası şubelerine giderek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Faizsiz Taşıt Kredisi İçin Gerekli Belgeler

Bildiğiniz gibi bankalardan konut kredisi,ihtiyaç kredisi veya taşıt kredisi alabilmek için bankaların sizden istemiş oldukları belirli belgeler vardır. Ancak bazı bankaların şubeleri sizlerden çok farklı belgelerde isteyebilir. daha önce yazmış olduğumuz Peşinatsız taşıt kredisi veren bankalar yazımızda da bahsetmiş olduğumuz bankaların taşıt kredisi için istemiş olduğu gerekli belgelere göz atabilirsiniz. Faizsiz taşıt kredisi için gerekli belgeler genel olarak şu şekildedir. ( Gelir belgesi , Nüfus cüzdanı ve fotokopisi, Son döneme ait fatura detayı , ikametgah belgesi ) Bütün bankaların istemiş olduğu belgeler genel olarak vermiş olduğumuz şekildedir. Ancak şubeler bunların dışında farklı belgelerde isteyebilir.

Faizsiz Taşıt Kredisi Veren Bankalar sayfası tarihinde numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?, Nüfus artışı, gelişmekte olan ülkelerin son zamanlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir