Anasayfa / Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar, Ev hanımlarına , gelir belgesi olmayanlara kredi çıkmıyor diyenlere inanmayın artık bankaların yeni başlattığı kampanya ile ev hanımlarına kredi kartı bile çıkmıyor.

Şimdi sizlere bu başlık altında ev hanımlarına kredi veren bankalar hakkında bilgiler vereceğim. Gelir belgesiz kredi imkanı sadece ev hanımları için değil kazandıkları yüksek miktardaki maaşını bankalara inandıramayan kredi alamayanlar için de geçerli bir başlık aslında , ama ben kredi alamıyorum ev hanımıyım ve gelir belgem yok nasıl kredi alacağım diyorsan buyurun birlikte konu başlıklarına bakalım biz sizler için bunları araştırıp maddeler halinde sıraladık. Ayrıca 2017 yılında yürürlüğü giren ve halen daha devam eden ev hanımları için ev hanımlarına emeklilik yasası devam etmektedir. Konu ile ilgili detaylar için yazmış olduğumuz yazımızı takip ediniz.

Başlıklar halinde inceleyelim

1. Öncelik krediyi hangi bankadan almak istediğinize karar verin.

2. Seçtiğiniz bankaya şahsen veya telefon açarak müşteri hizmetlerinden internet bankacılığı hesabı açın.

3. İnternet bankacılık sisteminden talep attığınız miktardaki kredi başvurusunda bulunun tabi ki doğru bilgi ve düzgün beyanda bulunun.

4. Kredinizin sonuçlanmasını bekleyin. Krediniz onaylandığı takdirde bankaların şubelerine gitmenize gerek kalmadan para doğrudan hesabınıza yatacaktır.

Bunların dışında nasıl kredi başvurunda bulunabilirim diyorsanız.

Kefil Bularak Ev Hanımlarına Kredi Almak

Evet diğer bir seçeneğiniz de bu kefil bularak kredi kullanmak. Yalnız bu konu hakkında dikkat edilmesi gereken bir konu var bazı kullanıcılarımız yorum atıyor ben kefil götürdüm ama banka halen bana kredi vermiyor burada yaptığınız bir yanlış var kefil göstermiş olduğunuz kişi gelir belgeli veya ticaret odasına kayıtlı ticari bir kişilik olmasının ayrıca gelirini bankaya beyan etmesi gerekiyor. Bunları yaptınız takdirde istediğiniz bütün bankalardan kredi alabilirsiniz. Ziraat bankasının 2018 yılında yeni başlatmış olduğu ve kısa süreliğine hayata geçirmiş olduğu Kadınlara girişimci destek paketi avantajlı paketlerini inceleyerek de ev hanımı olarak iş yeri açma ve kredi kullanma şansını yakalamış olabilirsiniz. Ev hanımlarına kredi veren bankalar ev hanımlarının gelir belgeleri olmadığı için özellik bu kefil konusuna çok dikkat ediyorlar bu yüzden kefil göstermek istediğiniz kişinin kredi sicilinin çok temiz olmasına dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

Gelire Sahip Olan Ama Gelir Belgesini Beyan Edemeyen Ev Hanımları Nasıl kredi Kullanabilir?

Evet sizde bu durumdaysanız hiç üzülmeyin çünkü bu şekilde kredi çekme olasılığınız daha çok artmaktadır. Nasıl mı? Hemen açıklayalım kredi çekmek istediğiniz bankadan vadesiz Türk Lirası hesabı artırmanız gerekiyor ve elektrik su doğal gaz veya telefon gibi fatura ödemelerinize otomatik ödeme vermeniz yeterli mi ? Tabi ki değil bunları yaptığınız takdirde çalıştığınız banka sizi takibe alıp ve ödeme kolaylığı yaşadığınızı görecek bu şekilde belki de istediğiniz miktardan daha fazla kredi çekebilirsiniz veya ev hanımlarına kredi kartı başlığında anlattığımız gibi kredi kartı bile alabilirsiniz.

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar
Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Ve artık gelelim gelir belgesiz  ev hanimlarina kredi kullandırma sisteminin sonuna. Gelir belgesiz kredi demişken daha önce yazmış olduğumuz gelir belgesiz kredi veren bankalar hakkında bilgi almak için yazımızı takip etmeyi öneriyoruz.

İpotekli Kredi Başvurusu Yapınız

Yukarıda da açıkladığımız başlıkların hiç biri size uygun değilse ve o şekilde kredi çekme imkanınız yok ise en kolay yıl budur. Üzerinize kayıtlı ev, araba, tarla veya araç gibi mal beyanında bulunacağınız üzerinize kayıtlı mallarınız varsa kredi çekmek için sadece size en uygun kredi veren bankayı bulmak kalır.  Nasıl mı ? Yukarıda da belirttiğimiz gibi öncelikle size en uygun kredi faiz oranı düşük olan bankayı seçmek, ve tapularınız ile birlikte bireysel banka müşteri hizmetlerine başvuru yapım. İlgili kişiye kredi kullanmak istediğiniz mallara ait tapuları gösteriniz. Başvuru yaptığınız para gün içerisinde mevduat hesabına yatacaktır.

Gelelim şimdi ev hanımlarına kredi veren bankalar arasında önde gelen bankaları sıralamaya.

Denizbank ve TEB Ev Hanımlarına Kredi Veriyor

Son zamanlarda emekliler bile emekli maaşlarını denizbanka taşıyıp kampanyalarından yararlanma adına denizbanka koşuyorlar deniz bank devletle anlaşma yapıp adından iyice söyletmeye başlamıştır. Altın günleri gibi kampanyaları yapıp kadınlara yönelik ciddi hizmetler sunmaya başlamıştır. Bankanın müşterileri en fazla 55000 Tl kredi kullandirip 48 ay taksit yapmaktadır. Deniz banktan sonra ev hanimlarina kredi veren bankalar arasında TEB yani Türkiye Ekonomi Bankası gelmektedir. TEB ise ev hanımlarına 75000 TL kredi imkanını 36 taksit imkanı sunmaktadır.

İmkanlardan İstifade Etmenin Şartı Nedir ?

Herkesinde bilgi üzere bankalar kredi verirken önce kendilerini düşünürler parayı ödeyebilir mi ? Ödeyemez ki bunları ölçüp biçerler ve ona göre krediyi onaylarlar. Buna göre bankalar kredi kayıt bürosu tarafından tutulan kayıtlara göre sizin öz geçmişinizi ve kredi geçmişinizi göz önünde bulundur bu durumda kredi geçmişiniz ve siciliniz temizse istediniz kredi miktarını bahsettiğimiz bankalardan alabilirsiniz. Ev hanımlarına kredi veren bankalar öncelikle yazımızda da bahsettiğimiz gibi kredi sicilinize önem vermektedir. Bunun için kredi sicilinizi temiz tutmanız gerekiyor. Nasıl mı ? Üzerinize kayıtlı faturaların son ödeme tarihini kaçırmadan gününde ödeyerek veya kredi kartı borcunuzu geciktirmeden ödemek veya bir kredi borcunuz varsa taksitlerini aksatmadan gününde ödeyerek kredi notunuzu yüksek tutabilir ve bu sayede sigortalı çalışan olmadan bile ev hanımlarına kredi veren bankalardan yararlanabilirsiniz.

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar Aşağıdaki Gibidir

  • TEB ( Türkiye Ekonomi Bankası)
  • HalkBank
  • Garanti Bankası
  • Denizbank
  • Vakıfbank
  • QNB Finansbank
  • Ziraat Bankası
  • Yapı Kredi Bankası
  • ING Bank

Yukarı vermiş olduğumuz 9 bankanın hepsinden ev hanımlarına kredi alabilirsiniz. Sizde ben ev hanımıyım gelirim yok ancak hangi bankadan kredi alacağımı bilmiyorum diyorsanız. Sizler özel olarak editörlerimiz tarafından araştırılarak ele alınan bu yazımızda ev hanımlarına kredi veren bankalar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar sayfası tarihinde numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?, Nüfus artışı, gelişmekte olan ülkelerin son zamanlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir