Anasayfa / Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar, Ev hanımlarının kredi kullanması veya kredi kartı alması en fazla merak edilen konular arasında yer almaktadır. Bir gelirlerinin olmaması nedeniyle ev hanımlarının kredi kartı alamayacakları düşünülse de günümüzde bir işte çalışmayan ev hanımları da rahatlıkla kredi kartı alabilmektedir. Ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar listesi, kredi kartı başvurusunda bulunurken size yol gösterecektir.

Bazı bankalar çalışmayan ve aylık sabit belli bir geliri olmayan ev hanımlarına kredi kartı verebilmektedir. Limiti düşük olsa da alışverişte rahatlıkla kullanılabilecek olan bu kredi kartları, kredi notu düşük olmayan kişilere verilmektedir.

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Eğer kredi notu çok düşük olan biri bankalara kredi kartı veya kredi başvurusunda bulunursa genel olarak ret cevabı alacaktır. Aynı durum ev hanımlarının kredi kartı başvurularında da geçerlidir. Eğer daha önce kredi kartı çıkarıp borcunuzu geciktirdiyseniz veya kredi çekip ödemelerinizi aksattıysanız Findeks kredi notunuz düşük olacaktır. Bu durum da kredi kartı başvurunuzda sizi olumsuz olarak etkileyecektir. Eğer kredi notunuz düşük değilse ev hanımlarına kredi kartı veren bankalara kredi kartı alabilmek adına başvuruda bulunabilirsiniz.

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar
Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Denizbank, QNB Finansbank, Akbank, ING Bank, İş Bankası ve TEB ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar arasında yer almaktadır. Bu bankalardan kredi kartı alabilmek eğer kredi notunuz çok düşük değilse oldukça kolaydır. Limiti çok fazla olmasa da işinizi görebilecek ve alışverişlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz kredi kartlarını bu bankalara başvurarak alabilirsiniz.

Genel olarak ev hanımlarına verilen kredi kartlarının limiti banka tarafından belirlense de ilerleyen zamanlarda ödeme düzenine bakılarak bu limit yükseltilebilir.

Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Ev hanımları kredi kartı başvurusunda bulunmadan önce eğer ek gelirleri veya kira gelirleri varsa bunu belirtmelidirler. Yani bir eviniz, dükkânınız veya düzenli geliriniz varsa ve bunu belgeleyebiliyorsanız alacağınız kredi kartının limiti daha yüksek olabilir.

Aylık düzenli gelirinizi kredi kartı başvurusunda bulunurken banka yetkilisine sunabilirsiniz. Ayrıca eşinizin gelir belgesini sunmanız da yüksek limitli kredi kartı almanıza yardımcı olabilir. Evin sizin mi yoksa kira mı olduğu, evde çalışan sayısı, düzenli gelirinizin olup olmadığı ve eşinizin aylık geliri gibi birçok faktör kredi kartı limitini doğrudan etkilemektedir. Eğer yüksek bir kredi notunuz ve düzenli bir geliriniz varsa yüksek limitli kredi kartı alma şansınız daha yüksek olacaktır.

Ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar listesindeki bankalara kredi kartı başvurusunda bulunabilir ve bankanın size geri dönüş yapmasını bekleyebilirsiniz. Çoğu banka tarafından aynı gün içinde kredi kartı başvurunuzun sonucu size bildirilmektedir.

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar sayfası tarihinde numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?, Nüfus artışı, gelişmekte olan ülkelerin son zamanlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir