Anasayfa / Enpara Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri

Enpara Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri

Enpara Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri, Enpara.com şubesiz bir şekilde dijital ortam da hizmet veren banka gibi bir kuruluştur. Enpara.Com ülkemizde  QNB Finansbank bünyesinde hizmet vermektedir. Enpara şirketinin şubesi olmadığı için bu banka gibi kuruluşun bütün faaliyetleri sanal ortam da olmaktadır. Enpara.com bankacılık sistemine üye olan ve bu şirketin müşterisi olanlar ayrıcaenpara kredi kartından da faydalanabilirler. Enpara kredi kartı başvurusu yapmak diğer bankalara göre daha kolay ve hızlı yapılabilir yapmanız gereken tek şey Enpara.com adresine girerek bir hesap açmanız hesabınızı açtıktan sonra tek yapacağınız işlem kredi kartı başvurusu yapmak olacaktır. Enpara’dan almış olduğunuz kredi kartı ile bütün alışverişlerinizi kolaylıkla yaparak yüksek harcamalarda bulunabilirsiniz. Enpara kredi kartı başvurusu şartları nelerdir ? Enpara kredi kartı vermeye 2017 yılında başlamıştır ve kredi kartı şartı olarak da enpara.com sitesine üye olma şartı istemektedir. Sizde enpara.com kredi kartı almak istiyorsanız QNB Finans bank sitesine girerek veya Enpara.com sitesine girerek hesap açabilirsiniz.

Enpara Kredi Kartı Özellikleri

Enpara.com kredi kartı özellikleri şu şekildedir. bu kredi kartları iki şekilde alınabilir. Bunlar ;

  1. Enpara.com Bireysel Kredi Kartı
  2. Enpara.com Kurumsal Kredi Kartı

İki farklı şekilde alabileceğiniz enpara kredi kartların da en çok limiti kurumsal kredi kartı olan vermektedir. Bireysel kredi kartları diğerine göre daha düşük limitli verilmektedir. Ayrıca bu kredi kartını kullanan kişiler bankaların kredi kartlarını kullananlara göre daha avantajlıdırlar çünkü enpara kredi kartı kart ücreti ve faizi uygulamamaktadır. Bunun yanı sıra enpara kredi kartını 1 yıl boyunca düzenli olarak kullanan ve ödemelerini düzenli yapan kullanıcılarına araştırmalar sonucu 100 TL hediye bonus para vermektedir. Bu 100 TL hediye parayı tek seferde değilde eşit iki parçaya bölerek belirli zamanlarda 50 – 50 vermektedir. Ayrıca bunların dışında olarak enpara kredi kartı ülkemizde en düşük faizle kredi kartı veren tek kuruluştur. Diğer banka kuruluşlarına oranla daha düşük faiz oranları ile kredi kartı veren Enpara.com bu bakımdan ülkemiz de bir ilki gerçekleştiren tek sanal banka kuruluşudur. Enpara kredi kartını kullanan bireysel ve kurumlar müşteriler enpra.com’un anlaşmalı olduğu tüm iş yerlerinden alışveriş yapabilirler. Bunların dışında diğer bankaların kredi kartlarını kullanmak istiyorsanız daha önce yazmış olduğumuz Garanti bankası bonus kredi kartı başvurusu haberimizi takip ederek detaylı bilgi alabilirsiniz. Ancak yukarıda da bahsettiğim gibi kredi kartları arasında bankalara oranla en avantajlı kredi kartı Enpara’nın sunmuş olduğu kredi kartıdır. Enpara kredi kartının bir başka özelliği ise ülkemizde en kolay kredi kartı veren bankalar arasında yer almasıdır. Ülkemizde bankalar arasında en kolay ve hızlı kredi kartını verme rekabeti yaşanırken enpara bu özelliği ile diyebiliriz ki ileride en çok tercih edilen kredi kartlarıarasında yer alacaktır.

Enpara Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri
Enpara Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri

Enpara.com Hesabı Nasıl Açılır ? Ve Başvuru Nasıl Yapılır ?

Enpara.com hesabı açmak için öncelikle yapmanız gereken kullanmış olduğunuz tarayıcınızdan Enpara.com adresine girmek sonra aşağıda vermiş olduğumuz adımları takip ederek hesap açma işleminizi yapabilirsiniz.

  • Siteye girdikten sonra üst kısımda enpara menüsünden hesap açmayı tıklayınız.
  • Sonra üyelik formu karşınıza çıkacaktır.
  • Formu doldurup gönderi tıkladıktan kısa bir süre onay mesajı gelecektir.
  • Onay mesajından sonra üyelik işleminiz bitmiş olacaktır.

Yukarı da vermiş olduğumuz adımları takip ederek enpara.com hesabı açmış olacaksınız. Enpara.com hesabı açtıktan sonra hesabınıza girerek enpara.com kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Buradan kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra kredi kartınız kısa süre içerisinde enpara.com müşteri temsilcileri tarafından adresinize gelerek kartınızı teslim eder ve internet bankacılık sistemine geçebilirsiniz. Ayrıca enpara.com hesap kartını da kredi kartı gibi kullanabilir alışverişlerinize kesintisiz devam edebilirsiniz. Enpara kredi kartı başvuru sonuçları en geç 3  iş günü içerisinde belli olur. Ancak genel olarak kredi kartı başvurusu sonuçları ertesi gün belli olmaktadır. Kredi kartları ile ilgili bilinmesi gerekenler adlı haberimizi okuyarak da kredi kartı başvurusu ve kredi kartları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Enpara Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri sayfası tarihinde numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?, Nüfus artışı, gelişmekte olan ülkelerin son zamanlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir