Anasayfa / En Uygun Kredi

En Uygun Kredi

İşlemlerinizi gerçekleştirebilecek en uygun kredi hangisi? Sorunun cevabını bulmanızı sağlamak amacıyla bu yazıyı yazıyoruz. Son dönemlerde dünya çapında anlamda bir kredi çekme çılgınlığı yaşanmakta. Tarihte daha önce eşi benzeri olmayan miktarlarda kredi günümüzde banka kullanıcıları tarafından çekiliyor. Peki, hangi kredi en uygun? Hangisi uygun değil? Bu tarz soruları hepimiz merak etmekteyiz. Bu soruları cevaplamak için yapmanız gereken, hangi bankanın ne tür krediler verdiğini öğrenmek ve onları birbirleriyle kıyaslamaktır. Kredi hesaplaması yapılırken sitemizde ki bilgiler sizler için yönlendirici olacaktır. Kredi hesaplamalarını sitemizden yapabilirsiniz. Kredi hesaplamayla ilgili ayrıntılı bilgiler sitemiz içerisinde mevcuttur, dileyen herkes kredi hesaplayabilir. En uygun kredi dendiği zaman insanların aklına ilk olarak düşük faiz oranları gelmektedir. Faiz oranı düşük olan kredilerin tercih edilmesinin sebebi çok basittir. Bu sebebi gelin hep beraber inceleyelim. İncelemelerimizi ihtiyaç kredisi üzerinden yapacağız. Aynı miktar parayı, aynı taksit seçenekleri ile birlikte bizlere ne kadara geleceğini öğreneceğiz.

En Uygun Kredi
En Uygun Kredi

Türkiye İş Bankası İhtiyaç Kredisi

Türkiye İş Bankası, Türkiye Cumhuriyeti Bankaları arasında önemli bir yere sahiptir. Uygun faiz oranlarıyla müşterilerine kredi veren bir bankadır. Günümüzde Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredisini % 2.60 faiz oranı ile müşterilerine sunmaktadır. Kullanıcı en uygun kredi hangisi bilmek ister. İş Bankası’ndan 100 Bin TL ihtiyaç kredisi çekip bu krediyi 24 ay ödemek isteyen kullanıcılar toplamda 144 Bin 51 Lira 92 Kuruş geri ödeme yapmaları gerekmektedir. Bu kredinin aylık ödemesi ise 5 Bin 981 TL 33 kuruş’tur. İş Bankasında 100 Bin TL ihtiyaç kredisi, kullanıcılara 24 ayda toplam 144.051.92 TL’ye denk gelmiştir.

ING Bank

Bu seferde sizler ile birlikte, 50 Bin TL ihtiyaç kredisini ING Bank’tan yaparsak, bizlere ne kadar tutacağını öğreneceğiz. ING Bank ülkemizde 7 Temmuz 2008’de gelmiş olan dünya çapında bir bankadır. ING Bank maksimum olarak 50 Bin TL ihtiyaç kredisi verdiği için İş Bankası ile aynı fiyatta buluşamadı. Fakat sizlerin kafasında en uygun krediimkânına sahip olan bankayı bulmak için bunu da sizlere göstereceğiz. 50 Bin TL ihtiyaç kredisi çekip bunu 24 ay içerisinde ödemek isteyen ING Bank kullanıcılarının toplamda ödemesi gereken miktar şöyle: Aylık 2 Bin 798 TL 11 Kuruş (2.798.11 TL), toplamda 67 Bin 404 TL 64 Kuruş (67.404.64 TL). ING Bank’ın faiz oranı ise % 2,09’dur.

Genel Konut Kredisi

Gelin şimdi hep beraber daha detaylı bir biçimde 100.000 TL konut kredisinin kullanıcılara hangi banka tarafından kaç TL ye mal olacağını bulalım. Bu işlemi yapma sebebimiz, en uygun kredi hangisi öğrenmek. Kredi süresi 24 aydır.

  • ICBC: Bu bankadan 100.000 TL konut kredisi isteyen bir kişi, % 1,92 faiz oranıyla toplamda 257.908.74 TL ödemek zorunda.
  • Garanti: Bu bankadan 100.000 TL konut kredisi isteyen bir kişi,% 2,28 faiz ile birlikte toplamda 294.433.26 TL ödemek zorunda.
  • Yapı Kredi: Yapı Kredi Bankası’ndan 100.000 TL konut kredisi isteyen vatandaş ise, % 2,29 faiz oranıyla toplamda 295.537.20 TL ödemek zorunda
  • ING Bank: Bu bankadan 100.000 TL konut kredisi isteyen bir kişi, % 1,89 faiz oranıyla toplamda 254.971.70 TL ödemek zorunda.
  • Kuveyt Türk: Bu bankadan 100.000 TL konut kredisi isteyen bir kişi, % 1, 94 faiz oranıyla birlikte 24 aylık kredisinde toplamda ödemesi gereken miktar 264.921.20 TL olarak belirlenmekte.

Daha detaylı bilgiler almak istiyorsanız sitemiz içerisindeki bilgi dolu yazıları okumanız mümkün. Sizler ile birlikte en uygun kredi hangisi bulmaya çalıştık. Eğer site içerisinde gezinir ve daha detaylı bilgi edinebilirseniz kendiniz için uygun olan krediyi bulmakta hiç zorluk çekmezsiniz. Sitemiz içerisinde daha birçok konu bulunmaktadır. Yukarıda ki bankalara bakılacak olursa, en uygununun ING Bank olduğu göze çarpmaktadır. Tabi gün geçtikçe faiz oranları değişebilir, son faiz oranlarıyla birlikte işlem yapmanız oldukça önemlidir. Kredinizi hesaplamak istiyorsanız sitemizde bulunan Kredi Hesapla yazısına gidebilir ve kredinin nasıl hesaplandığını öğrenebilirsiniz. Sizler için bugün en uygun kredi hesaplamaları yaptık. Umarız yazılarımız sizler için öğretici ve bilgilendirici olmuştur.

İlginizi çekebilecek yazılarımız için aşağıdaki konu başlıklarına tıklayabilirsiniz.

En Uygun Kredi sayfası tarihinde numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?, Nüfus artışı, gelişmekte olan ülkelerin son zamanlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir