Anasayfa / Emekliye Faizsiz Kredi Veren Bankalar ( Faiz Oranları Ve Hesaplama )

Emekliye Faizsiz Kredi Veren Bankalar ( Faiz Oranları Ve Hesaplama )

Emeklilere Faizsiz Kredi Verilecek Mi ? Ne Zaman Verilecek ?

Öncelikle şunu bilmeliyiz ki emekliye faizsiz kredi veren bankalar var mı yok mu ? Bu konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmamız gereklidir. Emekliye faizsiz kredi veren bankalar hangileri yazımızın devamında öğreneceksiniz. Geçtiğimiz yıl PTT ,Ziraat Bankası , Vakıf Bankası gibi devlet kurumlarından veya SSK , BAĞ-KUR gibi emekliler için faizsiz krediimkanı sunulmaktaydı. Son zamanlar da emeklilere verilen haklarla birlikte emekliler için faizsiz kredi imkanısunulurken ayrıca emekliler için düşük faizli konut kredisi imkanı sunulmaktadır.

Şimdi gelelim emeklilere faizsiz kredi veren bankalar hangileri ve hangi bankalar emekliye faizsiz kredi veriyor onu öğrenmeye her yıl düzenli olarak bankalar tarafından kampanyalar düzenleniyor bu kampanyalar içerisinde emeklilere faizsiz kredi kampanyaları da oluyor bu gibi kampanyaları takip ederek hangi banka emekliye faizsiz kredi veriyor öğrenebilirsiniz. Ayrıca emekliler emekli maaşlarını aldıkları bankaları da kullanarak faizsiz kredi alabilirler. Bu şekilde emekliler faizsiz kredi alırken ülkemizde 10 milyonu aşkın emekliye faizsiz kredi ne zaman verilecek bunu merak etmektedir. Bu soruyla ilgili sonu söylemek istiyorum ki daha henüz net bir tarih verilmemiştir. Bunların dışında olarak bankaların özel olarak düzenlemiş oldukları emekli maaşını bize taşı 3 yıl boyunca yüksek promosyondan yararlan kampanyası ile birlikte maaşını taşıyan emekliye faizsiz kredi imkanı sunulmaktadır.

Emekliye Kredi Veren Bankalar

Emekliye faizsiz kredi veran bankalar ve emekliye kredi veren bankalar başlıklı yazımızda detaylı olarak bahsettiğimiz gibi ziraat bankası emekliye faizsiz kredi , denizbank emekliye faizsiz kredi ve fibabanka emekliye faizsiz kredi kampanyaları bunlunmaktadır. Bu bankalardan ve daha bir çok bankadan emekliye kredi alabilirsiniz.  Konumuzun başlığında da belirttiğimiz gibi emeklilere faizsiz kredi veren bankalar hangileri şimdi bu konuyu biraz daha açalım. Çünkü şimdiye kadar her hangi bir banka veya kuruluş emekliler için faizsiz kredi adı altında bir açıklama yapmamıştır. Ancak ülkemizde ki emekli sayısını baz alarak 11 milyon emekliden neredeyse yarısından fazlası emekli maaşını devlet destekli bankalardan almaktadır. Buda emeklilere faizsiz kredi imkanının daha yüksek olduğunu gösteriyor. Şuan da ülkemizde emekliye faizsiz kredi yerine bankalar arasından en çok rekabet konusu maaşını bizden al promosyonu kap meselesidir. Konumuzun başlığında da belirttiğimiz gibi emekliye kredi veren bankalar hangileri hemen açıklayalım. Tabi ki her banka emekliye faizsiz kredi vermiyor ancak ülkemizde yeni faaliyet gösteren tam kambiyolu olmayan bankalar emeklilere faizsiz kredi vermektedir.

Emekliye Faizsiz Kredi Veren Bankalar ( Faiz Oranları Ve Hesaplama )
Emekliye Faizsiz Kredi Veren Bankalar ( Faiz Oranları Ve Hesaplama )

1. Denizbank Emekliye Faizsiz Kredi

Denizbank emekliler için faizsiz kredi imkanı sağlamaktadır. Ancak bu kredi miktarı yüksek bir meblağ değildir. Bu miktar 1000 TL ile sınırlıdır. Ancak Denizbank’tan 1000 TL faizsiz kredi almak isteyen emekliler için bankanın istemiş olduğu tek bir şartı vardır oda şudur ki 1 yıl boyunca en az 2 faturanıza otomatik ödeme talimatı vermelisiniz. Bu şekilde vermiş olduğunuz ödeme talimatı sayesinden 1000 TL gibi cüzi bir miktarı ihtiyaç kredisi adı altında alabileceksiniz. Emeklilerimiz bu krediden yalnızca 1 defa yararlanabilecekler. Denizbank emekliye faizsiz kredi başvurusu için hemen denizbank internet sitesini veya şubelerini ziyaret ediniz.

2.Fibabanka Emekliye Faizsiz Kredi

Emeklilere faizsiz kredi veren bir diğer bankası ise fibabankasıdır. Bu banka denizbanka göre limiti biraz daha yüksek tutmaktadır ve 3 bin TL ‘ye kadar faizsiz kredi vermektedir. Emekliler almış oldukları bu faizsiz krediyi 18 ay vadeli şekilde eşit taksitlerle ödeyebilecekler. Emeklilere faizsiz kredi veren bankalar arasında ilk ve en avantajlı konumunda olan Fibabanka bu krediyi vermek için kredi almak isteyenlerden hiç bir şart istememektedir. Yanlızca 3 bin TL faizsiz kredi alan emeklilerde sadece 345 TL işlem bedeli kesintisi alınacaktır.

Emekliye Faizsiz Kredi Veren Bankalar ( Faiz Oranları Ve Hesaplama ) sayfası tarihinde numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?, Nüfus artışı, gelişmekte olan ülkelerin son zamanlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir