Anasayfa / Deniz Bank Esnaf Kredisi | Faiz Oranları ve Hesaplama

Deniz Bank Esnaf Kredisi | Faiz Oranları ve Hesaplama

Deniz Bank Esnaf Kredisi, Denizbank her zaman olduğu gibi yine esnafımızın yanında olacak bir kampanya ile günceme geldi. Deniz Bank esnaf kredisi ile KOBİ ve esnaflarımız için kredi imkanı sağlamaya başlamıştır. Yeni bir iş yeri açmak için veya var olan iş yerinizi genişletmek için Denizbanktan esnaf kredisi alabilirsiniz. Deniz Bank esnaf kredisi hesaplaması, başvurusu ve faiz oranlarını öğrenmek için yazımızın devamını okuyarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Deniz Bank Esnaf Kredisi Faiz Oranları

Denizbank esnaf kredisi faiz oranları kredi tutarına ve vade süresine göre değişiklik göstermektedir. Denizbank KOBİ kredisi için en az 1.000 TL en fazla 1.000.000 TL kredi desteği sunmaktadır. Buna göre ortalama olarak 3 ile 60 aya kadar vade süresi imkanı sağlamaktadır. Denizbank esnaf kredisi için ortalama olarak faiz oranı %1.59 olarak belirlenmiştir. Bu vade süresi ve faiz oranı ile kredi tutarını yazarak sitemizden denizbank esnaf kredisi hesaplamasıyapabilirsiniz. Esnaf kredisi veren bankalar arasında en uygun faiz oranı imkanı sağlamaya çalışan bankalar arasında yer alan denizbank bu alanda esnafın ve KOBİ’lerin yanında olmak için elinden geleni yapmaktadır. Ödeme için esnafa ödeme kolaylığı imkanı sunmaktadır. Daha önce bahsetmiş olduğumuz esnaf kredisi veren bankalar yazımızda da bahsetmiş olduğumuz gibi, Denizbank esnaf kredisi ile küçük ve orta boylu işletmelerin her zaman yanında yer alarak iş yeri açma ve büyütme için tam destek vermektedir.

Deniz Bank Esnaf Kredisi | Faiz Oranları ve Hesaplama
Deniz Bank Esnaf Kredisi | Faiz Oranları ve Hesaplama

Deniz Bank Esnaf Kredisi Hesaplaması ve Başvurusu

Deniz Bank esnaf kredisi hesaplaması yapmak için yukarıda vermiş olduğumuz vade süresi, kredi tutarı ve faiz oranlarını kullanarak, Deniz Bank esnaf kredisi hesaplaması yapabilirsiniz. Başvuru için gerekli şartlar ve gerekli belgeleri bir araya getirmeniz gerekmektedir. Başvuru için ise şu yolları sırasıyla izlemeniz gerekmektedir. Deniz Bank esnaf kredisi başvurusu için en kolay yol Denizbank resmi İnternet sitesinden online olarak başvuru yapmaktır. Başvuru için gerekli şartlar ise şu şekildedir;

  • Türk lirası veya Döviz olarak kredi kullanabilirsiniz.
  • Vade süresi olarak en fazla 36 olmalıdır.
  • Esnafın durumuna göre eşit veya esnek ödeme planı ile rahatlıkla taksitlerinizi ödeyebilirsiniz.

Yukarıda vermiş olduğumuz şartları sağladınız takdirde Denizbank İnternet sitesinden veya Denizbank şubelerinden gerekli evraklarla birlikte esnaf kredisi başvurusu yapabilirsiniz.  Başvuru için gerekli belgeler ise  aşağıda alt başlıkta vermiş olduğumuz gibidir.

Deniz Bank Esnaf Kredisi Gerekli Belgeler

Denizbank esnaf kredisi başvurusu için gerekli belge ve evraklar bu başlık altında maddeler halinde sıraladığımız gibidir. Bu belgeleri hazırlayarak Denizbank şubelerinden kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz. Ancak en hızlı ve kolay başvuru yolu ise İnternet bankacılığıdır bunu bir dipnot olarak sizlerle paylaşmak istedik. Gerekli belgeler aşağıdaki gibidir.

  • İmza sirküleri
  • Ticaret odası kayıt belgesi
  • Kefil ve ortakların Nüfus cüzdanı ve fotokopisi
  • Son 2 yıla ait bilanço ve gelir belgesi
  • Vergi levhası
  • Şirkete ve ortaklara ait mal varlığı belgeleri

Yukarı da vermiş olduğumuz belgeleri hazırlayarak denizbank şubelerinden deniz Bank esnaf kredisi başvurusuyapabilirsiniz.

Deniz Bank Esnaf Kredisi | Faiz Oranları ve Hesaplama sayfası tarihinde numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?, Nüfus artışı, gelişmekte olan ülkelerin son zamanlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir