Anasayfa / Akbank Vadeli Mevduat Hesabı

Akbank Vadeli Mevduat Hesabı

Akbank vadeli mevduat hesabı ile birikimlerinizi yüksek faiz oranı ile katlayabilir ve paranıza para katabilirsiniz. Akbank vadeli mevduat hesabı ile istediğiniz zaman para ekleyebilir yada para çekebilirsiniz. Vade beklemeden yapmış olduğunuz işlemlerde yatırmış olduğunuz para üzerine hemen faiz kazanmaya başlayabilirsiniz.

Akbank Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranları

Akbank vadeli mevduat hesabı ile paranız her zaman değer kazanır ve piyasa durumlarından olumsuz etkilenmeden piyasaya göre değişiklik göstererek sizlere daima kazanç sağlar. Akbank vadeli mevduat hesabında ki paranız sizin belirlemiş olduğunuz vade süresince size kazanç sağlamaya devam eder vade sürelerine göre faiz oranları ile ilgili merak ettikleriniz. Akbank vadeli mevduat hesabı faiz oranları tablosu yazımızın altında mevcuttur. Detayları aşağıda ki tablodan inceleyebilirsiniz. Akbank vadeli mevduat hesabı ile Altın,Euro,Dolar ve TL hesabı üzerinden nakit paralarınızı değerlendirebilirsiniz. Akbank vadeli mevduat hesabı ve e-mevduat hesabı açtırmak için en yakında Akbank şubesine veya Akbank’ın mobil uygulaması olan Akbank direkt veya Akbank resmi İnternet sitesinden vadeli mevduat hesabı başvurusu yaparak açtırabilirsiniz.

Akbank Vadeli Mevduat Hesabı Hesaplama

Akbank vadeli mevduat hesaplaması için sitemizde bulunan hesaplama aracı ile 2018 yılının Akbank vadeli mevduat hesabı güncel faiz oranları ile yapabilirsiniz. Yastık altında da biriktirmiş olduğunuz paranın miktarını ve vade süresini sitemizde bulunan hesaplama aracına girerek hesaplamayı hızlı ve kolay şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca bunun dışında olarak Akbank İnternet sitesi üzerinden Vadeli mevduat faiz oranları hakkında detaylı bilgi alabilir ve vadeli mevduat hesaplaması yapabilirsiniz. Aşağıda tabloda da verdiğimiz gibi size en yüksek faiz veren vade süresini seçerek Akbank vadeli mevduat hesabı açabilir ve biriktirmiş olduğunuz paranıza değer kazandırabilirsiniz.

Akbank Vadeli Mevduat Hesabı
Akbank Vadeli Mevduat Hesabı

Akbank Vadeli Mevduat Hesabı Başvurusu

Vadeli mevduat ve e-vadeli mevduat hesabı açmak istiyorsanız Akbank şubelerine giderek vadeli mevduat hesabıaçmak için başvuru yapabilirsiniz. Eğer Akbank müşterisi iseniz Akbank müşteri hizmetlerine direk bağlama yolu ile müşteri hizmetlerinden, Akbank direkt mobil uygulamasından veya Akbank İnternet sitesinden İnternet bankacılığı kullanarak Akbank vadeli mevduat hesabı açtırabilirsiniz. Ayrıca sitemizde daha önceden yazmış olduğumuz Vakıfbank vadeli mevduat hesabı faiz oranları hakkında da detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Akbank Vadeli Mevduat Hesabı Güncel Faiz Oranları Tablosu

Vade(Gün) Tutar Faiz Oranları
7-27 1.000,- 9.999.999 %2,00
28-31 500.000 – 9.999.999 %13,75
32-400 1.000 – 9.999 %7,50
32-91 500.000 – 9.999.999 %14,75
92-400 500.000 – 9.999.999 %15,50

Akbank Vadeli Mevduat Hesabı sayfası tarihinde numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?, Nüfus artışı, gelişmekte olan ülkelerin son zamanlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir