Anasayfa / Akbank Esnaf Kredisi Faiz Oranları ve Hesaplama

Akbank Esnaf Kredisi Faiz Oranları ve Hesaplama

Akbank esnaf kredisi başlıklı yazımızda sizlere Akbank esnaf kredisi faiz oranları, Akbank esnaf kredisi hesaplama ve Akbank esnaf kredisi başvuru yollarını başlıklar halinde yazacağız. Esnaf için kredi veren bir çok banka arasında bu yazımızda sadece Akbank Esnaf ve KOBİ kredisini açıklayacağız.

Akbank Esnaf Kredisi Faiz Oranları

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi bu başlık altında siz değerli kullanıcılarımız için Akbank esnaf kredisi faiz oranları hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Vade süresine ve kredi tutarına göre değişiklik gösteren Akbank esnaf kredisi faiz oranlarını detaylı bir şekilde araştırarak Akbank resmi İnternet sitesinden güncel olarak paylaşılan bilgileri sizlere aktardık. Akbank esnaf kredisi başvurunuzda kredi tutarınız 10.000 TL ile 50.000 TL arasında ise  3 – 0 ay vade süresine % 1.9 faiz oranı uygulanmaktadır. Aynı kredi tutarı için 10 – 12 ay vade süresi istediğiniz durumlar da % 1.87faiz oranı uygulanırken , aynı kredi tutarı için 19 – 60 ay vade süresine ise %1.85 faiz oranı uygulanmaktadır. Bu faiz oranlarını tablo halinde incelemek isterseniz yazımızın en altında Akbank esnaf kredisi vade süresi ve kredi tutarına bağlı faiz oranlarını tablo halinde inceleyebilirsiniz.

Akbank Esnaf Kredisi Hesaplama

Akbank esnaf kredisi son zamanlar da KOBİ’ler için yapmış olduğu farklı paketlerle dikkatleri üzerine çeken Akbank esnafların büyümesi gelişmesi gerekli desteği vermektedir. Akbank esnaf kredisi hesaplaması yapmak için sitemizde bulunan hesaplama aracını kullanarak yapabilirsiniz. Uygunkrediniz.com hesaplama aracına almak istediğiniz kredi tutarını ve vade süresini girerek Akbank esnaf ve KOBİ kredisi hesaplaması yapabilirsiniz.

Akbank Esnaf Kredisi Faiz Oranları ve Hesaplama
Akbank Esnaf Kredisi Faiz Oranları ve Hesaplama

Akbank esnaf kredisi 2018 Yılı itibari ile KOBİ destek kredisi paketleriyle esnafa yönelik bütün ihtiyaçların tamamını karşılama adına farklı kampanyalar düzenlemektedir. Akbank esnaf kredisi adı altında spot krediler, taksitli ticari krediler, kısa vadeli krediler, ticari taşıt ve konut kredisi , dış ticaret kredileri ve gayri nakdi krediler gibi KOBİ ve esnaf kredisi kampanyaları başlatmıştır.

Akbank Esnaf Kredisi Başvurusu

Akbank esnaf kredisi başvurusu, Akbank resmi internet sitesinden Akbank müşterileri için Direkt mobil uygulamasından başvuru yapabilirsiniz. Akbank işini geliştirmek isteyen esnaflar için hazırlamış olduğu esnaf ve KOBİ kredisi kampanyaları ile iş yerinizi geliştirebilir yada kendinize yeni bir iş yeri açabilirsiniz.

Akbank Esnaf Kredisi İçin Gerekli Belgeler

  • Vergi levhası
  • Kimlik belgesi
  • Son 3 yıla ait gelir belgesi
  • Emekli maaşı olanlar için maaş cüzdanı
  • Maaş bordrosu
  • İkametgah belgesi
  • Son aya ait elektrik,su, doğalgaz, veya telefon faturası

Akbank esnaf kredisi başvurusu için yukarıda istenilen belgeleri hazırlayarak Akbank şubelerinden Akbank KOBİ kredisi ve Esnaf kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Bu belgeler şubelere göre değişiklik gösterebilir. Bunlardan başka belge yada bu belgelerden daha az belge istenilebilir.

Akbank Esnaf Kredisi Faiz Oranları Tablosu

Kredi Tutarı Vade Süresi Faiz Oranı
10.000 TL ile 50.000 TL 3 – 0 Ay % 1.9
10.000 TL ile 50.000 TL 10 – 12 Ay % 1.87
10.000 TL ile 50.000 TL 19 – 60 Ay % 1.85

Akbank Esnaf Kredisi Faiz Oranları ve Hesaplama sayfası tarihinde numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?

Çocuk Parası Ne Kadar Verilir ve Nasıl Başvurulur?, Nüfus artışı, gelişmekte olan ülkelerin son zamanlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir